M  jak miłość. Magda nie zostawi Kingi w chorobie. Tylko ona będzie w stanie jej pomóc - WIDEO

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Magda nie zostawi Kingi w chorobie. Tylko ona będzie w stanie jej pomóc - WIDEO

M jak miłość. Magda nie zostawi Kingi w chorobie. Tylko ona będzie w stanie jej pomóc - WIDEO

2021-11-03 14:17

To już pewne w „M jak miłość”! Kinga (Katarzyna Cichopek) będzie zmagać się z chorobą. Sama aktorka jakiś czas temu relacjonowała kulisy powstawania „M jak miłość” i zdradziła wtedy, że jej bohaterka nabawi się problemów. Jak się okaże, Zduńska będzie potrzebowała pomocy. Tylko lojalna i troskliwa Magda (Anna Mucha) będzie w stanie pomóc przyjaciółce. Nie opuści jej na krok, a Piotrka (Marcin Mroczek) nawet nie będzie w pobliżu! Kinga zachoruje, a sytuacja stanie się poważna. Co dolega Zduńskiej i jak pomoże jej Magda? Sprawdź.

Choroba Kingi z "M jak miłość". Tylko Magda będzie przy niej czuwać 

Jak opisywaliśmy TUTAJ, Kinga z „M jak miłość” nabawi się problemów zdrowotnych. U Zduńskich ostatnio za wiele się nie dzieje. Zażegnali kryzys małżeński, nie mają większych problemów, ale do czasu. Sama Katarzyna Cichopek relacjonowała kulisy serialu „M jak miłość” na swoim koncie na Instagramie, gdzie pokazywała, że jej bohaterkę czeka wizyta u specjalisty i choroba. Jak się okazuje, Kinga będzie miała problemy zdrowotne, ale póki co nie wiadomo jeszcze, co to dokładnie jest. Niemniej jednak, w kulisach „M jak miłość” uchylono rąbka tajemnicy i widać doskonale zmarnowaną Zduńską, przy której czuwa Magda.

- To jest osoba, na której Kinga może absolutnie polegać. Gdyby Magdy zabrakło w życiu Kingi, Kinga nie poradziłaby sobie, po prostu. Są nawet momenty, że Magda jest nawet ważniejsza niż Piotr... - wyznaje Katarzyna Cichopek w kulisach "M jak miłość".

Zobacz zdjęcia chorej Kingi w GALERII ZDJĘCIA>>>

Magda nie zostawi przyjaciółki w chorobie, która wkrótce ją w "M jak miłość" dopadnie. - Przyjaźń z Kingą to jest w ogóle poza wszelkimi jakimś schematami. To jest taki archetyp. Cieszy mnie też to, że Magda jest doceniana za jakąś taką iskrę i werwę i to, że w sumie mam nadzieję, że pomimo właśnie tych trudnych tematów i trudnych chwil jest radosną i optymistyczną postacią - tłumaczy Anna Mucha, która od początku serialu "M jak miłość" wciela się w rolę Magdy, która zaliczała już wzloty i upadki, ale trzeba przyznać, że ma dość ugruntowane wartości, a przyjaźń do nich należy. 

Przeczytaj: Ilona Janyst pożegnała M jak miłość. To była ostatnia scena Anety w serialu przed porodem - ZDJĘCIE

Póki co, nie wiadomo dokładnie co przytrafi się Zduńskiej. Jedno jest jednak pewne, Magda nie zostawi przyjaciółki w potrzebie. Obie znają się lata i są wobec siebie bardzo lojalne. Przejdą przez wszystko, co ześle na nich nieprzewidywalny w "M jak miłość" los. Obie panie będą miały swoje perypetie i problemy, ale nie zostawią się bez pomocy. Wkrótce okaże się, co dolega Kindze i na ile poważne są jej problemy zdrowotne. Na szczęście będzie mogła liczyć na bliskich i ich wsparcie. 

M jak miłość. Budzyńscy ofiarami psychopaty w Grabinie. Kamil też nie odpuści Magdzie, bo wciąż ja kocha
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze