M jak miłość. Kinga poważnie chora! Nikt nie wie co dolega żonie Piotrka - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Kinga poważnie chora! Nikt nie wie co dolega żonie Piotrka - ZDJĘCIA

M jak miłość. Kinga poważnie chora! Nikt nie wie co dolega żonie Piotrka - ZDJĘCIA

2021-10-19 11:07

Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek) z "M jak miłość" poważnie zachoruje! Wyciekło nagranie, na którym żona Piotrka (Marcin Mroczek) pokazuje swoją wizytę u specjalisty. To nie brzmi dobrze. Serialowa Kinga podzieliła się nagraniami zza kulis, gdzie opowiada o tajemniczej chorobie, która wkrótce w "M jak miłość" spotka jej bohaterkę. Tajemniczo nie wyznaje jednak, co tak naprawdę będzie dolegało Zduńskiej. Sprawa wydaje się bardzo poważna, bo mowa nie o zwykłej wizycie kontrolnej, a spotkaniem ze specjalistą, czyli w życiu Kingi coś mocno się załamie. Co wydarzy się u Zduńskich?

Problemy zdrowotne Kingi Zduńskiej w "M jak miłość". Katarzyna Cichopek zdradza losy swojej bohaterki 

U Zduńskich w "M jak miłość" losy toczą się ostatnio dość spokojnie. Już w sezonie "M jak miłość" przechodzili przez wielki kryzys małżeński, który niemal skończył się rozwodem. Na szczęście udało się go zażegnać, a Kinga i Piotrek mają ostatnio spokój. Jak się okazuje - do czasu. Katarzyna Cichopek od lat wcielająca się w rolę Kingi, pokazała widzom kulisy planu "M jak miłość" i wyjawiła, że jej bohaterka będzie potrzebowała specjalistycznej pomocy! Serialowa Zduńska nagrała wizytę u lekarza i opowiedziała, że Kingę czekają niemałe problemy zdrowotne.

- Gdzie ja jestem dzisiaj? Jak wam się wydaje? Dzisiaj Kinga przyszła do lekarza. Jak myślicie, lekarza jakiej specjalizacji? Co się może wydarzyć? Co może dolegać mojej bohaterce? - pyta fanów za pośrednictwem Instagrama i pokazuje wnętrza ucharakteryzowane na przychodnię. 

Zobacz wizytę Katarzyny Cichopek za kulisami "M jak miłość". Zdradza wiele!>>>

Katarzyna Cichopek potwierdza zatem, że wkrótce w "M jak miłość" w życiu Kingi wydarzy się coś nieoczekiwanego. Wiadomo, że Zduńska wyląduje u specjalisty, ale nie jest jasne, co się dokładnie wydarzy. Przy okazji nagrań do "M jak miłość" aktorka potwierdza także, że musi być odpowiednio ucharakteryzowana do roli Zduńskiej. Pokazała nagranie m.in. z garderoby, gdzie wiszą jej kostiumy.

- Jeszcze nie wiem jaki kostium włożę, ale najpierw pójdę do charakteryzacji, bo ten makijaż, który mam teraz, to jest makijaż do "Pytania na śniadanie", Kinga musi mieć nieco inny, więc idę na szybką poprawkę - relacjonuje Cichopek. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1606: Bandyta Herman rozprawi się z Argasińskim, a później weźmie się za Patrycję! Ordynator pomoże bandycie uniknąć więzienia - ZDJĘCIA

Gwiazda "M jak miłość" pokazała nie tylko wizytę Kingi u lekarza, ale też cały proces przygotowań jej postaci. Okazuje się, że przed nagraniem scen do "M jak miłość" Kasia musi na nowo się malować i oczywiście przebrać. Dzięki aktorce wiadomo już, że Zduńskich czeka zawirowanie, a problemy Kingi mogą okazać się naprawdę poważne. Wkrótce powinno pojawić się więcej informacji o tajemniczej chorobie Zduńskiej. Póki co, ona i Piotrek będą mieli jeszcze chwilę spokoju, ale też nie do końca, bo wkrótce w "M jak miłość" zmierzą się z napadem na ich własnym podwórku. 

M jak miłość. Bliźniaczki Zduńskie są nie do poznana! Tak się zmieniły Emilka i Zuzia - ujęcia sprzed 15 godz. jak Cichopek pokazuje córki
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze