M jak miłość. Lilka znów skrzywdzi Mateusza. Nawet Barbara nie zdoła ochronić wnuka przed cierpieniem – WIDEO. ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Lilka znów skrzywdzi Mateusza. Nawet Barbara nie zdoła ochronić wnuka przed cierpieniem – WIDEO. ZDJĘCIA

M jak miłość. Lilka znów skrzywdzi Mateusza. Nawet Barbara nie zdoła ochronić wnuka przed cierpieniem – WIDEO. ZDJĘCIA

Barbara z "M jak miłość" ujawniła, że Mateusz (Krystian Domagała) może niebawem wrócić do Grabiny - pisaliśmy o tym jako pierwsi Ściągnąć go tam może Lilka (Monika Mielnicka), która w 1664 odcinku serialu pojawi się skruszona i pełna poczucia winy, aby męża odzyskać. Barbara (Teresa Lipowska) jako pierwsza przewidzi, że wydarzy się coś bardzo złego! Zapowiada się na to, że podła Lilka znów skrzywdzi Mateusza, który dla niej poszedłby na sam koniec świata. Zobacz co mówią na ten temat gwiazdy w "Kulisach M ja miłość" na WIDEO i GALERIĘ ZDJĘĆ!

Mateusz w "M jak miłość" znów zostanie skrzywdzony przez Lilkę?

Zwrot akcji u Mostowiaków w "M jak miłość"! Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ Mateusz może wrócić w nowych odcinkach serialu do Grabiny. Jego niewierna żona Lilka pojawi się już w 1664 odcinku serialu i od razu będzie widać, że coś kombinuje. Cała skruszona, zapłakana, pełna poczucia winy Banachówna wróci tak naprawdę po to, aby odzyskać męża. Barbara jako pierwsza przewidzi, że to się źle skończy!

- Mam takie złe przeczucia, że czekają nas jakieś kłopoty - niespokojna Barbara wyzna Marysi (Małgorzata Pieńkowska) w "M jak miłość".  

- Ja jestem babcia chyba dobrą - mówi Teresa Lipowska w "kulisach M jak miłość". - Mam bardzo dobrą relację ze swoim wnukiem Mateuszem. Przez cały czas kibicowałam mu, chciałam mu pomóc w pewnych sprawach. W niektórych nie dałam rady - wyznaje gwiazda "M jak miłość". 

Zobacz też: Koniec M jak miłość. Andrzej zostawi Magdę w ostatnim 1665 odcinku zanim pozna wyniki testów DNA dziecka Julii

M jak miłość odc. 1664. Barbara (Teresa Lipowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1664. Barbara (Teresa Lipowska)

Jak widzimy na WIDEO Basia Rogowska (Karina Woźniak) odnajdzie na profilu Mateusza ZDJĘCIE Lilki. Młoda Rogowska będzie zdziwiona, a Barbarę zasmuci ten obrazek. 

- O, kurczę, to jest zdjęcie Lilki... To Mateusz nadal je trzyma? - zdziwi się Basia. 

- Trudno mi powiedzieć, czy gdyby Mateusz wrócił i zastał Lilkę tu w Grabinie, stosunki ułożyły się dobrze czy źle? - mówi Teresa Lipowska w "Kulisach M jak miłość". - Czy on na tyle ją kocha, żeby jej wybaczył, czy za duża to drzazga w sercu? Jak będzie zobaczymy. Oby przyjechał, oby wrócił!

- Lilka jest trochę jak "syn marnotrawny". Wstydzi się wrócić do domu rodzinnego, nie wie, co tak naprawdę się wydarzy - ujawnia Monika Mielnicka w kulisach "M jak miłość". - Na pewno jest jej ciężko spojrzeć w oczy swojej matce, która ostrzegała ją przed tym wszystkim a ona zrobiła, tak jak zrobiła. Boi się, czy mam ją przyjmie, czy tak naprawdę będzie chciała ją znać!

Wiadomo na pewno, że Lilka po powrocie do "M jak miłość" będzie szlochać i "tarzać się w rozpaczy", bo skrzywdziła Mateusza - zobacz TO na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ

- Nigdy sobie nie wybaczę, że dla takiego człowieka rozbiłam swoje małżeństwo! Nie mogę sobie darować, wszyscy mnie ostrzegali... A ja straciłam dla niego głowę, skończona kretynka!... A najgorsze jest to, mamo... że dla takiego człowieka zostawiłam Mateusza... Złamałam mu serce! - Lilka wypłacze się matce (Dorota Chotecka-Pazura) w 1664 odcinku "M jak miłość". . 

- Bardzo bym chciała, żeby wrócił, żeby sobie tutaj ułożył to życie - podsumowuje serialowa Barbara Mostowiak w "Kulisach "M jak miłość". Ale wszystko wskazuje na to, że jeżeli Mateusz wróci, znów zostanie przez Lilkę skrzywdzony. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1662: Magda da Andrzejowi ostatnią szansę na wyznanie prawdy o zdradzie. A potem będzie po wszystkim! - ZDJĘCIA

M jak miłość. Lilka wróci do Grabiny, żeby odzyskać Mateusza! Sprowadzi kłopoty na Mostowiaków
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze