Mateusz wraca do M jak miłość?! Zrobi to dla Lilki! On ją nadal kocha! Teresa Lipowska zdradziła tajemnicę Mostowiaków - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Mateusz wraca do M jak miłość?! Zrobi to dla Lilki! On ją nadal kocha! Teresa Lipowska zdradziła tajemnicę Mostowiaków - ZDJĘCIA

Mateusz wraca do M jak miłość?! Zrobi to dla Lilki! On ją nadal kocha! Teresa Lipowska zdradziła tajemnicę Mostowiaków - ZDJĘCIA

"M jak miłość" szykuje cudowną niespodziankę dla fanów! Ostatnie "Kulisy" serialu pokazały powrót Lilki, która zostanie brutalnie porzucona przez milionera i "z podkulonym ogonem" wróci do Grabiny. Monika Mielnicka twierdzi, że jej bohaterka bardzo się zmieni i zrozumie swój błąd. Jednak najważniejsze jest to, co powiedziała grająca ukochaną babcię Mateusza Teresa Lipowska. Barbara z "M jak miłość" zdradziła, że Mateusz (Krystian Domagała) na pewno nadal kocha Lilkę i może wybaczyć jej zdradę! Czy to oznacza jego powrót do Grabiny? Sprawdź co już wiemy i zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ!

Mateusz wraca do "M jak miłość"? Miłość do Lilki zwycięży wszystko

Ostatnie Kulisy "M jak miłość" zostały poświęcone powrotowi Lilki do Grabiny. Monika Mielnicka opowiedziała, jak wielki przeżyła zawód z Ethanem, z którym miała "zdobywać świat". Milioner szybko znudził się dziewczyną i wyrzuci ją ze swojego życia jak zepsutą zabawkę. Jednak Lilka ma więcej szczęścia, niż rozumu - ma męża, który nadal świata poza nią nie widzi!

Mateusz zniknął z "M jak miłość" po zdradzie Lilki i Barbara długo zamartwiała się o jego życie. Miała ku temu powody - młody Mostowiak rozważał samobójstwo w rzece w Grabinie. ostatecznie zaciągnął się na statek i popłynął w rejs dookoła świata, ale okazuje się, że jego serce zostało w Grabinie! Czy Mateusz wróci do serialu po wakacjach i wszystko Lilce wybaczy?   

- Lilka czuje, że popełniła dużo błędów, bardzo zraniła Mateusza i musi odkupić swoje winy - mówi Monika Mielnicka w "Kulisach M jak miłość".  

Zobacz też: Gwiazda M jak miłość poważnie chora! Dominika Kachlik przez chorobę nie może już grać Franki - ZDJĘCIA

- Gdyby Mateusz wrócił i zastał Lilkę tu w Grabinie, stosunki ułożyły się dobrze czy źle? - zaczyna ostrożnie Teresa Lipowska w "Kulisach M jak miłość". - Czy on na tyle ją kocha, żeby jej wybaczył, czy za duża to drzazga w sercu? Jak będzie zobaczymy. Oby przyjechał, oby wrócił!

Pomiędzy wypowiedziami gwiazd "M jak miłość" w materiale z "Kulis" przyszłe odcinki serialu. Na jednym z nich Basia pokazuje Barbarze, że Mateusz zachował zdjęcie Lilki!

- O kurczę, to jest zdjęcie Lilki. Co Mateusz nadal je trzyma? 

Uśmiech Barbary z "M jak miłość" na samym końcu "Kulis" mówi jedno: babcia kocha Mateusza, tęskni za nim i już wyczekuje jego powrotu! I zapewne słusznie - po co miałaby wracać Lilka bez najlepszego męża pod słońcem? Możemy mieć nadzieję, że po wakacjach 2022 na ekranie pokaże się nie tylko niewierna Lilka, ale i uwielbiany przez wszystkich Mateusz!

- Bardzo bym chciała, żeby wrócił, żeby sobie tutaj ułożył to życie - dodaje serialowa Barbara w "Kulisach M jak miłość". 

Nie przegap: Michał wróci do M jak miłość?! Paweł Deląg dostał propozycję, a Barbara Kurdej-Szatan nie może nachwalić się ich wspólnej pracy

Patrycja zniknie z M jak miłość?! Razem z Marysią uciekną, ale będą śledzone
Najnowsze