M jak miłość. Leszek oświadczy się Joasi, ale będzie miał młodszą kochankę na boku - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm/Instagram M jak miłość. Leszek oświadczy się Joasi, ale będzie miał młodszą kochankę na boku - WIDEO

M jak miłość. Leszek oświadczy się Joasi, ale będzie miał młodszą kochankę na boku - WIDEO

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) w "M jak miłość" po wakacjach 2021 nareszcie powie tak, a jej wybrańcem na resztę życia będzie Leszek (Sławek Uniatowski). Ale tym razem role w związku odwrócą się: to on nie będzie mógł zdecydować, która kobietę wybiera na pewno! Joasia po latach żonglerki między uczuciami Michała (Paweł Deląg) i Leszka uspokoi się i postanowi być wierna Krajewskiemu, ale jego serce będzie targane wątpliwościami. Nowa kochanka (Dominika Kryszczyńska), młodsza i ładniejsza od Joasi, wcale nie będzie chciała tak łatwo go wypuścić w nowym sezonie "M jak miłość"! Zobacz WIDEO zza kulis jak Leszek z nią zaszaleje.

Czy Joasia i Leszek w "M jak miłość" po wakacjach 2021 będą razem?

W finale minionego sezonu "M jak miłość" Leszek pożegnał się z Joasią na zawsze. Po powrocie z Francji Chodakowska nawet go nie zobaczyła - na przesłanym filmie wyjaśnił jej, że wyjeżdża na pół roku z nową kochanką z kraju i będzie się starał o niej raz na zawsze zapomnieć. Joasia zapłakała nad stratą miłości swojego życia, ale inne wydarzenia odciągnęły jej uwagę. Ojciec Joasi umarł nagle na zawał i musiała znów polecieć do niego, aby zorganizować ostatnią wspólną podróż. Ale w nowym sezonie to wszystko się zmieni i Joasia powie nareszcie TAK!

Przez jakiś czas wydawało się, że Leszek faktycznie nie wróci do "M jak miłość", ale jak napisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - nie tylko pojawi się w nowym sezonie, ale nie sam! Joasia zobaczy ukochanego na ulicy w Warszawie ze śliczną, młoda blondynką u boku!

Zobacz też: M jak miłość. Iza w nowym domu. To tutaj razem z Marcinem i dziećmi rozpoczną wszystko od początku?

M jak miłość. Leszek po zaręczynach z Joasią będzie grał na dwa fronty z młodszą kochanką - WIDEO
M jak miłość: Sławek Uniatowski (Leszek), Dominika Krzyszczyńska (nowa kochanka)

i

Autor: Instagram

I wtedy sprawi się skomplikują w "M jak miłość". Leszek na widok Joasi dozna olśnienia, że to jednak ona jest tą jedyną! Ale nowa dziewczyna wcale nie będzie miała ochoty boskiego Krajewskiego Chodakowskiej oddać!

Z materiału WIDEO, który grający w "M jak miłość" Leszka Uniatowski opublikował na swoim profilu na Instagramie, wynika, że nowa kochanka będzie nieprzytomnie w nim zakochana, a on nie będzie umiał się jej oprzeć...

 - Dla ciebie zrobię wszystko, moja kochana myszko. Oddam ci cały świat, bo jesteś tego wart! - śpiewa nowa kochanka Leszka na filmie z Tik Toka. 

 Wydaje się, że długie przeciąganie liny miedzy Michałem a Leszkiem zemści się na Joasi w nowym sezonie "M jak miłość". A nowa dziewczyna to rywalka znacznie ostrzejsza dla Chodakowskiej, niż był nim łagodny pisarz Ostrowski dla Krajewskiego! 

M jak miłość. Leszek (Sławek Uniatowski), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)

i

Autor: Instagram M jak miłość. Leszek (Sławek Uniatowski), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
Najnowsze