M jak miłość. Krystian Wieczorek w zupełnie nowej roli! Nikt nie uwierzy, że Budzyński robi coś takiego!

i

Autor: MTL Maxfilm/Instagram M jak miłość. Krystian Wieczorek w zupełnie nowej roli! Nikt nie uwierzy, że Budzyński robi coś takiego!

M jak miłość. Krystian Wieczorek w zupełnie nowej roli! Nikt nie uwierzy, że Budzyński coś takiego robi! - ZDJĘCIA

Budzyński z "M jak miłość" pokazał się na swoim profilu na Instagramie w zupełnie nowej roli! Elegancki mecenas teraz zajmuje się czymś dla niego nie do pomyślenia! Szczęśliwy Krystian Wieczorek nie ma jednak żadnych oporów, żeby pokazywać światu, jak bardzo wyluzowanym potrafi być człowiekiem. Czy on to robi dla swojej żony, również gwiazdy "M jak miłość"? Zobacz koniecznie ZDJĘCIA - to nie do uwierzenia!

Budzyński z "M jak miłość" robi coś takiego? To nie do uwierzenia!

Krystian Wieczorek, jedna z najjaśniejszych gwiazd "M jak miłość" pokazuje na swoim profilu na Instagramie jak bardzo szczęśliwy jest człowiek. Gwiazdor mieszka w pięknym domu nad Zalewem Zegrzyńskim, wypoczywa w bajkowym ogrodzie a na wakacje pojechał w piekielnie drogie miejsce! Ale to wszystko nic, bo serialowy Budzyński jest co najmniej tak samo mocno zakochany w swoje żonie, Marii Szafirskiej jak jego bohater w Magdzie (Anna Mucha)! Czy ona dla niej tak się zmienia?

Państwo Wieczorkowie to gwiazdy "M jak miłość" - poznali się na planie serialu, a niedawno świętowali 5 rocznice ślubu. Wzięli go w tajemnicy przed wszystkimi na Podlasiu, ale dziś chętnie dzielą się swoim szczęściem. Ostatnie zdjęcie jednak szokuje! Elegancki mecenas Budzyński robi coś takiego? - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Czytaj także: Tak mieszka Beger z Na dobre i na złe. Tomasz Ciachorowski dzieli mieszkanie z kimś wyjątkowym - ZDJĘCIA

Szok w M jak miłość! Argasiński spróbuje zabić Patrycję! Prawdę zdradził Karol Strasburger!

Gwiazdor "M jak miłość" pokazał się na Instagramie w krótkich spodenkach, w kaloszach, z chustką zawiązaną na głowie. Ale prawdziwy szok budzi to, co on na tym zdjęciu robi!

Szczęśliwy Budzyński z "M jak miłość" jest zdolny do wielkich rzeczy. Ale czegoś takiego nawet dla serialowej Magdy nigdy nie zrobił... Do czego zdolny jest Krystian Wieczorek dla swojej pięknej żony? - ZOBACZ ZDJĘCIA!

Nie przegap: Przerwa na planie M jak miłość! Rafał Mroczek zdradził co się stało! Nie wiadomo kiedy to się skończy - ZDJĘCIA

	Krystian Wieczorek i jego żona Maria Szafirska-Wieczorek

i

Autor: Instagram Krystian Wieczorek i jego żona Maria Szafirska-Wieczorek
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze