M jak miłość. Krystian Wieczorek drży ze strachu o 3-letnią córkę! Pierwszy raz powiedział o tym głośno

i

Autor: Instagram M jak miłość. Krystian Wieczorek drży ze strachu o 3-letnią córkę! Pierwszy raz powiedział o tym głośno

M jak miłość. Krystian Wieczorek drży ze strachu o 3-letnią córkę! Pierwszy raz powiedział o tym głośno

2021-07-17 13:15

Krystian Wieczorek jest gwiazdą "M jak miłość", ale mimo to, trudno mówić o skandalach i aferach z jego udziałem. Aktor wiedzie poukładane życie i wygląda na to, że jego postać Andrzeja Budzyńskiego z "M jak miłość" ma wiele cech wspólnych z realnym charakterem mężczyzny. Spokój i opanowanie tym razem nie zadziałały, a Krystian Wieczorek musiał zająć głos w bardzo ważnej kwestii. Wszystko przez strach o swoją 3-letnią córeczkę Anielkę... Jeszcze nigdy tak dosadnie nie zabrał głosu w sprawie swojego dziecka, a tym razem głośno powiedział o ważnej sprawie.

Aktor z "M jak miłość" drży o losy swojego dziecka

Krystian Wieczorek to jedna z największych gwiazd "M jak miłość", która wraz z Magdą (Anna Mucha) tworzy uwielbiany przez widzów duet. Sukces tej pary to idealne połączenie charakterowe. Budzyńska jako temperamentna, szalona kobieta z pazurem i spokojny, opanowany, dystyngowany mąż. Jak się okazuje, aktor z "M jak miłość" ma wiele cech wspólnych ze swoją serialową postacią.

Mężczyzna nie zawsze jednak jest w stanie się opanować, szczególnie kiedy w grę wchodzi dobro jego rodziny. Trzeba przyznać, że aktor nie miesza się w skandale, afery i dziwne sytuacje. Fani bardzo go cenią, a on relacjonuje niektóre chwile na swoich kontach społecznościowych. Ostatnio pokazał nawet jak mieszka! Jednak tym razem poczuł, że musi obronić swoją własną córkę i zabrać głos w jednej kwestii. 

Przeczytaj: Choroba 6-letniej gwiazdy M jak miłość. Hania Nowosielska i jej mama ujawniły co się dzieje - ZDJĘCIA

Operacja gwiazdy M jak miłość w takich warunkach! Sławek Uniatowski pokazał jakie specjalne łózko dostał w szpital

Aktor "M jak miłość" zamieścił na swoim profilu społecznościowym wpis komentujący aktualnie bardzo nośny temat "cnót niewieścich". Słowa doradcy ministra edukacji wywołały taką burzę w Internecie, ponieważ dotknęły nie tylko kobiety, ale też ich partnerów czy właśnie ojców. Tak było w przypadku Wieczorka. Jasno zadeklarował, że drży o los swojej małej córeczki i o to, co aktualnie dzieje się w Polsce. 

- Cnoty niewieście÷no cóż poglądy pewnego ministra i jego ziomków w krótkich miltarnokatolickich spodenkach może i można sprowadzić do memów gdyby nie fakt,że to towarzycho swoje paleofundamentalne bzdety traktuje totalnie serio.Więc mi nie śmieszno wcale gdy myślę o mojej małej córeczce... (...) 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3268: Dziki seks u Danki i Marka. Tak Janek będzie przeżywał żałobę po matce - ZDJĘCIA

Gwiazda "M jak miłość" dosadnie wypowiedziała się na temat swojego stanowiska w sprawie "cnót niewieścich". Widać, że bardzo kocha swoją córkę i chce ją ochronić zabierając głos w sprawie. Wieczorek jest bardzo związany ze swoją rodziną, co potwierdzają niedawne informacje o chorobie jego żony i o tym, jak bardzo wpierał ją podczas powrotu do zdrowia. Co ciekawe, aktor związał się z Marią Szafirską-Wieczorek, którą poznał ponad 6 lat temu właśnie na planie "M jak miłość". Tworzą teraz szczęśliwą rodzinę, która ceni sobie prywatność. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze