M jak miłość. Koniec sielanki Kingi i Piotrka. Awantury w domu zniszczą rodzinę Zduńskich

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Koniec sielanki Kingi i Piotrka. Awantury w domu zniszczą rodzinę Zduńskich

M jak miłość. Koniec sielanki Kingi i Piotrka. Awantury w domu zniszczą rodzinę Zduńskich?

Kinga i Piotrek w "M jak miłość" przeżyją kolejny kryzys. Tym razem w domu na Deszczowej zaczną się koszmarne awantury, krzyki, a królować będzie wściekłość. Czegoś takiego u Zduńskich jeszcze nie było! Owszem, kiedy Piotrek (Marcin Mroczek) zdradzał żonę z seksowną Kamilą (Anna Gorajska), Kinga (Katarzyna Cichopek) momentami przestawała nad sobą panować. Ale tym razem wina będzie po męskiej stronie! Czy wybuch namiętności i ciepłych uczuć Kingi Piotrka w nowym sezonie "M jak miłość" odejdzie w niepamięć? Katarzyna Cichopek ujawniła cała prawdę!

"M jak miłość". Awantury na Deszczowej zakończą małżeństwo Zduńskich?

Kinga z "M jak miłość" udzieliła obszernego wywiadu w magazynie "Tele Tydzień" Gwiazda zdradziła w nim wiele szczegółów na temat tego, co się będzie działo w u Zduńskich w nowym sezonie serialu! Niestety, nie wygląda to dobrze - awantury, nerwy, krzyki - tak będzie wyglądał dom na Deszczowej w 22 sezonie!

- O spokojnym życiu Kinga będzie mogła tylko pomarzyć - zdradza magazynowi "Tele Tydzień" Cichopek. Gwiazda "M jak miłość" podkreśla, że ktoś bardzo ważny zacznie w jej domu wszczynać awantury i szukać zwady! 

Nie przegap: Wypadek Lilki z M jak miłość?! Ciało Moniki Mielnickiej jest w fatalnym stanie. Wszystko przez nową rolę - WIDEO

M jak miłość. Piotrek Zduński znika z serialu! Marcin Mroczek pożegnał się z widzami - WIDEO
M jak miłość. Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: Instagram M jak miłość. Piotrek (Marcin Mroczek)

Okazuje się, że w domu Kingi i Piotrka w "M jak miłość" zamieszkają nowe osoby! Na Deszczowej zrobi się wręcz tłoczno i chociażby z tego powodu można by było zapomnieć o spokoju. Ale niestety, jeden z domowników zacznie się notorycznie awanturować! Kto to będzie?

- Do domu Zduńskich wprowadzi się jej mama (Hanna Mikuć) z mężem. A, że Marszałek (Emilian Kamiński) zalicza się do konfliktowych, kłótliwych osób, nieporozumień i scysji będzie co niemiara - zdradza Cichopek.

A jako, że w domu Zduńskich w "M jak miłość" zamieszkał też z nimi pies Saper, uratowany przez Kingę i Piotrka w ostatnim sezonie, faktycznie o spokoju będzie można zapomnieć. Dodatkowo Kinga i Piotrek będą tęsknili za Lenką (Marysia Głowacka), który opuści ich na dłużej. Trudno im będzie odnaleźć chwilę i energię na słodkie chwile namiętności. 

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Piotrek Zduński znika z serialu! Marcin Mroczek pożegnał się z widzami - WIDEO

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze