M jak miłość. Koniec Rogowskich? Nieśpielak pozbędzie się Artura, żeby mieć Marysię dla siebie - WIDEO

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Koniec Rogowskich? Nieśpielak pozbędzie się Artura, żeby mieć Marysię dla siebie - WIDEO

M jak miłość. Koniec Rogowskich? Nieśpielak pozbędzie się Artura, żeby mieć Marysię dla siebie - WIDEO

2022-04-07 10:34

Małżeństwo Rogowskich w "M jak miłość" to związek, który wydaje się idealny i nie ma prawa się rozpaść. Niestety w Grabinie znów pojawi się cwany profesor Nieśpielak (Zbigniew Suszyński) wszystko ulegnie pogorszeniu. Artur (Robert Moskwa) wścieknie się na to, że dawny kolega adoruje jego żonę, a Marysi (Małgorzata Pieńkowska) najwyraźniej się to spodoba! Wkrótce w "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Nieśpielak ma podły plan i tylko udaje przed wszystkimi kulturalnego i dobrego. To oznacza wielki koniec Rogowskich?

Koniec Rogowskich w "M jak miłość"?! Artur wyczuje spisek Nieśpielaka 

Niebawem małżeństwo Rogowskich w "M jak miłość" zostanie wystawione na ciężką próbę. Wszystko przez ponowne pojawienie się Nieśpielaka w Grabinie i jego szatański plan zdobycia Marysi. Żona Artura tak spodobała się profesorowi, że ten wymyśli kupno działki, graniczącej z sadem Mostowiaków. Zacznie planować wybudowanie wielkiej klinik i tylko Artur poczuje, że jest w tym wszystkim spisek. Na jednej ze wspólnych kolacji, na którą wprosi się mężczyzna, Artur postanowi zasygnalizować, że budowanie kliniki w Grabinie jest dziwnym pomysłem.

- Dlaczego nie? Widzę tu ogromny potencjał... Dobry dojazd z Warszawy, urokliwe położenie, wokół lasy, sady... Pacjenci są dziś wymagający, leczenie to nie wszystko, chcą też wypoczywać, obcować z naturą... Ale najbardziej pociąga mnie tutaj... - wyliczy profesor. - Moja żona - skwituje Rogowski, a Marysia się zawstydzi. Nieśpielak spróbuje zignorować przytyk. - Atrakcyjna cena gruntów... Agent nieruchomości, mój były pacjent zresztą, wynalazł mi bardzo interesującą ofertę, niedaleko stąd, za naprawdę dobre pieniądze... - spróbuje wybrnąć lekarz.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1655: Pożegnanie Zduńskich. Kinga i Piotrek oznajmią rodzinie, że znikają z Warszawy - ZDJĘCIA

Tylko Artur w "M jak miłość" będzie cięty na profesora. Marysia nie zauważy nic dziwnego i wręcz zakoleguje się z Nieśpielakiem. - Nieśpielak zdecydowanie kupuje sobie zaufanie tym, że pomaga wtedy, kiedy jest najbardziej potrzebny, czyli jak Kinga choruje. Poza tym jest przystojny, uroczy, mówi tak pięknie, że miło tego słuchać - mówi Małgorzata Pieńkowska w kulisach "M jak miłość". Kobieta nie zauważy, że plany profesora mijają się z rzeczywistością, a piękne słowa są przesadzone. Tylko Artur spostrzeże całą dziwną grę kolegi. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2621: Herman pozna straszną tajemnicę Malwiny. Ale będzie już za późno

Niebawem w "M jak miłość" małżeństwo Marysi i Artura zostanie wystawione na wielką próbę i nie wiadomo jeszcze, jak skończy się cała intryga Nieśpielaka. - Czasami widzisz człowieka, poznajesz go i on ci nie pasuje, nie wiesz jeszcze dlaczego, ale intuicja ci mówi, że coś jest nie w porządku. Sam jestem ciekaw, co z tego wyniknie, o co tak naprawdę chodzi - mówi serialowy Rogowski w kulisach "M jak miłość", co potwierdza, że związek jego i Marysi faktycznie może popaść w kryzys. Nieśpielak nie cofnie się przed niczym. 

M jak miłość. Nieszczęścia u Mostowiaków. Atak na sad Lucjana i koniec Basi i Dawida to dopiero początek
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze