Barwy szczęścia, odcinek 2621: Herman pozna straszną tajemnicę Malwiny. Ale będzie już za późno

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2621: Herman pozna straszną tajemnicę Malwiny. Ale będzie już za późno

Barwy szczęścia, odcinek 2621: Herman pozna straszną tajemnicę Malwiny. Ale będzie już za późno

Dopiero w 2621 odcinku "Barw szczęścia" zakochany po uszy Herman (Maciej Raniszewski) pozna mroczną tajemnicę Malwiny (Joanna Gleń)! Masażysta dowie się całej prawdy, że zadał się z chorą psychicznie kobietą. O tym, że Herman naraża się na poważne niebezpieczeństwo zadając się z Malwiną pisaliśmy jako pierwsi. Jak do tego dojdzie, że w końcu pozna prawdę? I czy to cokolwiek zmieni, skoro do tego momentu Herman może mieć już plany matrymonialne wobec Malwiny? Jak zareaguje Herman w 2621 odcinku "Barw szczęścia" na wiadomość o problemach psychicznych swojej ukochanej - sprawdź co już wiemy!

"Barwy szczęścia" odcinek 2621 - wtorek 26.04.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Już w 2608 odcinku "Barw szczęścia" powstaną obawy, że choroba psychiczna Malwiny może stanowić poważne zagrożenie dla Hermana. Niewidomy masażysta potrzebuje szczególnej opieki, a niestabilna kobieta może jej mu nie zapewnić. Jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ>>> Tymczasem okazuje się, że aż do 2621 odcinka serialu Herman nie będzie miał pojęcia, że jego ukochana leczy się psychiatrycznie!

Jednak w 2621 odcinku "Barw szczęścia" Herman pozna prawdę o chorobie Malwiny i będzie musiał podjąć decyzję, czy zaryzykuje wszystko wchodząc w ten związek na dobre. Jaką decyzję podejmie?

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1652: Paweł wyciągnie z Franki co zrobiła podczas pobytu w USA! Nie była tam sama - ZDJĘCIA

Zdradzamy, że w 2621 odcinku "Barw szczęścia" to Malwina zbierze się na odwagę i wyzna Hermanowi prawdę o swojej chorobie dwubiegunowej. Zapewne poinformuje też ukochanego, jakie są objawy i czego może się spodziewać, kiedy nadejdzie kryzys. 

To, jaką decyzję na temat związku z Malwiną podejmie Herman w 2621 odcinku "Barw szczęścia" po uzyskaniu pełni informacji o stanie jej zdrowia jest na razie jedną z najpilniej strzeżonych tajemnic serialu! Można założyć, że odwaga Malwiny zostanie nagrodzona i zakochany w niej masażysta nie porzuci jej. Tylko jaką cenę Herman zapłaci za tę miłość?

Przeczytaj koniecznie: Barwy szczęścia, odcinek 2611: Koniec Grzelaków? Aldona nie będzie chciała dziecka z Borysem! - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Wyjazd Iwony i Kępskiego do USA wywoła gwałtowną reakcję jego syna i Marka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze