Barwy szczęścia, odcinek 2608: Tragedia Hermana. Zakocha się w chorej psychicznie Malwinie i narazi się na niebezpieczeństwo - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2608: Tragedia Hermana. Zakocha się w chorej psychicznie Malwinie i narazi się na niebezpieczeństwo - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2608: Tragedia Hermana. Zakocha się w chorej psychicznie Malwinie i narazi się na niebezpieczeństwo - ZDJĘCIA

W 2608 odcinku "Barw szczęścia" Herman (Maciej Raniszewski) będzie coraz mocniej angażował się uczuciowo w relację z Malwiną (Joanna Gleń). Niestety, zakochany masażysta nie weźmie pod uwagę całej prawdy na temat swojej ukochanej. I choć Malwina będzie się starała trzymać nerwy na wodzy i zauroczy Hermana, będą pierwsze sygnały, że coś jest nie tak. Ale zakochany mężczyzna w ogóle nie weźmie ich pod uwagę. Czy Herman w 2608 odcinku "Barw szczęścia" narazi się na wielkie niebezpieczeństwo życia z wariatką?

"Barwy szczęścia" odcinek 2608 - wtorek 5.04.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2608 odcinku "Barw szczęścia" Herman będzie coraz bardziej szczęśliwy w związku z Malwiną. Miłość, która zakiełkowała przypadkiem, oszołomiła niewidomego masażystę i można powiedzieć, że stracił dla chorej psychicznie kobiety głowę!

Malwina w 2608 odcinku "Barw szczęścia" zostanie przepytana przez Małgorzatę (Adrianna Biedrzyńska) i Jerzego (Bronisław Wrocławski) na temat jej związku z Hermanem. Małgorzata będzie obawiała się o Emilkę, która bardzo przezywa romans matki, ale Jerzy o coś jeszcze. Czy będzie miał złe przeczucia, że Herman tak naprawdę znalazł się w niebezpieczeństwie?

Czytaj także: Pierwsza miłość, odcinek 3411: Michał załatwi Izabelę. Zrobi z niej głupią tak jak kiedyś z Marysi - ZDJĘCIA

- Myślę, że udała ci się wczoraj randka - zagai Małgorzata w 2608 odcinku "Barw szczęścia". 

- Tak! Herman wpadł na genialny pomysł. Kolacja w ciemnościach! - Malwina aż podskoczy ze szczęścia. - Weszłam trochę w jego świat... Lepiej zrozumiałam z czym się na co dzień zmaga...

- Związek z osobą niewidomą może być czasem trudny - ostudzi emocje Jerzy. 

- Każdy związek jest w pewnym sensie wyzwaniem. Przecież Herman i Malwina są dorośli i wiedzą czego chcą, prawda? - Małgorzata stanie po stronie kiełkującej miłości. 

- A ja myślę, że to jeszcze nie jest związek. Po prostu dobrze się czujemy w swoim towarzystwie - będzie się broniła Malwina.  

Ale Jerzy nie odpuści w 2608 odcinku "Barw szczęścia" i powie to, co tak naprawdę leży mu na sercu. Czy ochroni Hermana przed niebezpieczeństwem budowania relacji z chorą psychicznie Malwiną?

- A nie boisz się, że Herman czasem będzie potrzebował takiego codziennego, zwykłego wsparcia? 

- Nie, czasami potrzebuje takiej technicznej pomocy. Ale emocjonalnie, uważam, że jest bardziej dojrzały ode mnie - skomentuje Malwina. 

- A jak się odezwie twoja choroba dwubiegunowa? - Jerzy przestanie "owijać w bawełnę". - To poważna sprawa. Czy wtedy Herman sobie poradzi? 

Co zadecyduje Malwina w 2608 odcinku "Barw szczęścia" pod wpływem "zimnego prysznica" od Jerzego? Czy będzie nadal brnęła w ten związek, narażając masażystkę na wielkie ryzyko? Przekonamy się już we wtorek 5 kwietnia w TVP2. 

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Budzyński zostawi Magdę dla Julii? Krystian Wieczorek wygadał się, że to ona jest kobietą życia Andrzeja– WIDEO, ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Wyjazd Iwony i Kępskiego do USA wywoła gwałtowną reakcję jego syna i Marka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany