M jak miłość

M jak miłość. Klątwa nad siedliskiem w Grabinie. Same tragedie wydarzą się w pensjonacie Magdy w nowym sezonie! - ZDJĘCIA

2023-06-14 13:46

Prawdziwa klątwa zapanuje w siedlisku w nowym sezonie "M jak miłość"! Wydarzą się same tragedie, a przecież Grabina to najukochańsze miejsce Magdy (Anna Mucha), które specjalnie dla niej kupił Andrzej (Krystian Wieczorek). Niestety w pensjonacie Budzyńskiej dojdzie do dziwnych wydarzeń, bardzo traumatycznych i niepokojących. Właśnie w tym miejscu w Grabinie w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach dojdzie do koszmarnych zwrotów akcji. Czy to prawdziwe fatum, a Magda odkocha się w pięknym, ale też tajemniczym miejscu?

Klątwa siedliska Magdy w "M jak miłość" po wakacjach 

Siedlisko kojarzy się ze spokojem oraz wypoczynkiem i tak też traktują to miejsce Budzyńscy oraz ich bliscy z "M jak miłość". To fantastyczne miejsce na relaks, gdzie niestety zadzieje się wiele złego w nowych odcinkach serialu po wakacjach. W pensjonacie Magdy dojdzie do dramatycznych wydarzeń, które rozpoczną się już na samym początku nadchodzącego sezonu. Najpierw Kinga (Katarzyna Cichopek) wraz z Piotrkiem (Marcin Mroczek) pojadą do siedliska na wypoczynek. Dzieci zostawią pod opieką Barbary (Teresa Lipowska), a sami oddadzą się błogiej ciszy. Ta zostanie jednak zakłócona przez chorobę Zduńskiego, który przez zaniedbywanie zdrowia dostanie zawału! W siedlisku dojdzie do szokującego zwrotu akcji, Piotrek zostanie przetransportowany do szpitala, a Kinga zaleje się łzami... Na szczęście prawnik wyjdzie z trudnej sytuacji, ale traumatyczne przeżycia nie znikną. 

To nie koniec, bo w nowych odcinkach "M jak miłość" do Grabiny wyruszą także Franka (Dominika Kachlik) i Paweł (Rafał Mroczek). Oni także będą liczyć na odpoczynek i spokój, który zostanie nagle zakłócony. W siedlisku dojdzie do ataku na oczach Zduńskich. Romantyczny czas zostanie przerwany przez atak na Dagmarę (Anna Grycewicz), matkę Jaśka (Stanisław Dusza). Na oczach Zduńskich kobieta znajdzie się w niebezpieczeństwie, a Paweł rzuci się na ratunek. Zduńscy także przeżyją dramat w pensjonacie Magdy. 

Fatum w siedlisku? Magda odkocha się w malowniczym miejscu w Grabinie?

Przypomnijmy, że klątwa siedliska rozpoczęła się jeszcze w minionym sezonie "M jak miłość", kiedy Aneta (Ilona Janyst), Olek (Maurycy Popiel), Kasia (Paulina Lasota) i Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) zorganizowali zakrapianą imprezę w pensjonacie Magdy. Wszystko szło dobrze, ale Marcin (Mikołaj Ronzerski), który także dołączył do znajomych w siedlisku, był tak załamany po stracie Izy (Adriana Kalska), że upił się samotnie whiskey. Poszedł z butelką nad rzekę, a przyjaciele musieli szukać go w zimę na dworzu i koniec końców odprowadzali go pijanego do jednego z pokoi w siedlisku. Niebezpieczeństwa udało się ostatecznie uniknąć, ale każdy ze znajomych zadrżał o los Chodakowskiego. 

Mało tego, to właśnie w siedlisku Magda przeżywała dramat po zdradzie Andrzeja z Julią Malicką (Marta Chodorowska). To tam w poprzednich odcinkach "M jak miłość" wypłakiwała oczy po dowiedzeniu się prawdy o seksie męża z prawnikiem. Z drugiej jednak strony to również w siedlisku doszło do pojednania pary. 

Jak widać, nad siedliskiem Magdy zapanuje klątwa, ale Budzyńska tak kocha to miejsce, że na pewno nie zrezygnuje z przyjazdów do Grabiny. Oby dziwne zbiegi okoliczności szybko ustały, a pensjonat znów kojarzył się tylko z dobrymi wydarzeniami. 

M jak miłość po wakacjach. Franka i Paweł wyjadą do siedliska. W ukochanym zakątku Magdy nie zaznają spokoju
Najnowsze