M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1723: Dziki seks Magdy i Andrzeja pod prysznicem. Wreszcie puszczą jej hamulce - ZDJĘCIA

2023-03-14 22:03

Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) z "M jak miłość" w 1723 odcinku dadzą się ponieść namiętności. Seks Budzyńskich pod prysznicem to będzie prawdziwy popis miłosnych uniesień, a widzowie staną się świadkami naprawdę odważnych, zmysłowych ujęć. Pogodzeni małżonkowie w 1723 odcinku "M jak miłość" podczas igraszek pod prysznicem pokażą coś, czego wcześniej nie było! Między Magdą i Andrzejem nie tylko będzie namiętnie jak dawniej, ale jeszcze po miesiącach rozłąki, tęsknoty, zapragną siebie jeszcze bardziej. Zobaczcie ZDJĘCIA już teraz jak Budzyńscy znów staną się najgorętszą parą w serialu.

"M jak miłość" odcinek 1723 - wtorek, 4.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1723 odcinku "M jak miłość" Magda i Andrzej udowodnią, że nawet zdrada, rozstanie, utracone zaufanie nie są w stanie zniszczyć ich miłości, zgasić ognia pożądania, z którego zawsze słynęli. Budzyńscy to jedna z nielicznych par, która mimo upływu lat, pokonanych kryzysów, życiowych dramatów będzie potrafiła na nowo, ale znacznie silniej, intensywniej odkrywać uroki małżeńskiego seksu. Przełom między Magdą i Andrzejem nastąpi już w 1718 odcinku "M jak miłość" kiedy spędzą pierwszą namiętną noc po zdradzie. Przez długi czas Magda będzie trzymała niewiernego męża na dystans. Nie pozwoli sobie na bliskość z ukochanym, który tak ją zranił, ale po tej nocy będzie między nią i Andrzejem lepiej niż kiedykolwiek.

Dowodem są sceny z 1723 odcinku "M jak miłość", które rozegrają się między Magdą i Andrzejem najpierw w ich mieszkaniu w Warszawie, a potem w siedlisku w Grabinie. Zanim Budzyńscy wyjadą razem z Nadią (Mira Fareniuk) na wieś, spędzą upojne chwile w łazience. Andrzej nie oprze się ponętnej Magdzie, gdy żona zacznie kokietować go w wannie wypełnionej pianą. Ale ciąg dalszy zmysłowej randki małżonków nastąpi już w siedlisku.

Właśnie w Grabinie w 1723 odcinku "M jak miłość" Magda i Andrzej poczują, że muszą nadrobić stracony czas gdy żyli oddzielnie, nie mogli się sobą cieszyć. Znikną obawy, wszystkie blokady, hamulce Magdy przed bliskością z Andrzejem. Seks stęsknionych za sobą małżonków będzie dla obojga niesamowitym przeżyciem. Zupełnie jakby kochali się pierwszy raz.

Już teraz możecie zobaczyć te gorące ujęcia Magdy i Andrzeja w GALERII ZDJĘĆ z 1723 odcinka "M jak miłość"!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze