"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od wtorku, 8.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2
Katarzyna Cichopek nie do poznania na Instagramie! Gwiazda "M jak miłość" opublikowała romantyczne zdjęcie, na którym pozuje w ramionach męża, Marcina Hakiela, ale i tak wszyscy zwrócili uwagę tylko na jedno - dziwną twarz Cichopek, tak odmienną od tej, którą znają wszyscy z "M jak miłość".
Patrz też: M jak miłość. Iga Krefft powiedziała o chorobie, która ją zmieniła! Dramatyczny apel gwiazdy - WIDEO
Fani serialowej Kingi z "M jak miłość" prześcigają się w domysłach co się stało z Cichopek, dlaczego tak radykalnie poprawiła swoją urodę! Przecież aktorka jest jedną z najpiękniejszych kobiet w polskim show-biznesie, nawet w naturalnym wydaniu, bez makijażu zachwyca pięknem.
Wśród komentarzy na profilu Cichopek na Instagramie przeważają te, że gwiazda "M jak miłość" użyła jakiegoś filtra, żeby jej zdjęcie z mężem wyglądało idealnie. Ale najwidoczniej przesadziła, bo zdaniem wielu wygląda po prostu sztucznie. Szczególnie jej wydęte usta i dziwaczne rysy twarzy.
Sprawdź także: M jak miłość. Cichopek nie chciała pocałować Mroczka! To było dla nich obrzydliwe - WIDEO
Komentarze internautów pod zdjęciem Cichopek, na którym widać jej przemianę:
"Co się stało z Pani ustami""Jak nie Ty inna twarz Kasiu nie poznaję""Oj troszkę chyba za mocno z tymi ustami""Bardzo pięknie, ale oczy to macie jakbyście byli z innej planety. Czyżby?""Jakieś dziwne to zdjęcie""Ojojoj. Jestem Twoim wielkim fanem, ale kiepsko Ci się tu wyszło""Pani Kasiu jakoś inaczej pani wygląda na tym zdjęciu""Też tak pomyślałam, że niepodobna do siebie""Ma kwas hialuronowy w brodzie. Widać też na innych zdjęciach. Ma za zadanie wysmuklić i odmłodzić twarz, ale tu wyszedł efekt baby jagi. W Też się tak zdarza""To się nazywa medycyna "estetyczna"
Sprawdź też: M jak miłość. Katarzyna Cichopek miała wylecieć po jednej scenie. Nieźle się ośmieszyła - WIDEO
Twarz Cichopek nie do poznania, usta wyglądające jakby coś sobie w nie wstrzyknęła. Nie ma wątpliwości, że ta metamorfoza aktorki "M jak miłość" zupełnie się nie udała. Na szczęście jest odwracalna i tylko chwilowa, a w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2020 Kinga wcale się nie zmieni.