M jak miłość. Kasi szybko znudzi się Jakub i wróci do Łukasza? Paulina Lasota nie pozostawia złudzeń – WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Kasi szybko znudzi się Jakub i wróci do Łukasza? Paulina Lasota nie pozostawia złudzeń – WIDEO

M jak miłość. Kasi szybko znudzi się Jakub i wróci do Łukasza? Paulina Lasota nie pozostawia złudzeń – WIDEO

Czy w "M jak miłość" wielka miłość Kasi (Paulina Lasota) i Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski), która pięknie rozkwitła w szpitalnej windzie, skończy się szybciej, niż się zaczęła? Na horyzoncie znów pojawi się Łukasz (Jakub Józefowicz), który zacznie uciekać od problemów z Patrycją (Alżbeta Lenska). Paulina Lasota zdradza w "Kulisach M jak miłość", co się będzie działo w związku jej bohaterki z przystojnym detektywem. Zobacz koniecznie WIDEO - nie wygląda to różowo!

Kasia w "M jak miłość" znudzi się szybko Jakubem i wpadnie w ramiona Łukasza? Zobacz co mówią gwiazdy!

Kasia i Jakub w "M jak miłość" zachwycili wszystkich miłością, która zdarza się tylko na filmach. Nagłe zauroczenie w szpitalnej windzie, po którym żadne z nich nie było już takie samo, zostawiło trwały ślad i para szybko została kochankami. I zapowiada się to pięknie, na "żyli długo i szczęśliwie". A potem przyjdzie proza życia.

- To jest jeszcze świeża relacja i oby te motyle w brzuchu jak najdłużej trzepotały - mówi Paulina Lasota w "Kulisach M jak miłość". - Ale na pewno po pewnym czasie rutyna, nuda dopada każdy związek. To nie będzie tylko chemia, która działa automatycznie i tylko ciągnie te osoby do siebie i myślą o sobie, nie mogą spać i pracować... - serialowa Kasia nie ma złudzeń. 

- Przychodzi ta rzeczywistość, proza życia i teraz pytanie jak sobie radzić w tych kwestiach - wtóruje koleżance z planu Krzysztof Kwiatkowski w "Kulisach "M jak miłość". 

- Chciałam cię przeprosić, że nie zjemy dzisiaj tej kolacji, ale zmienili mi grafik, wstawili nocny dyżur - będzie tłumaczyła Jakubowi Kasia w jednym z nowych odcinków "M jak miłość". 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1652: Makabryczny wypadek Franki! Samochód, w którym będzie żona Pawła zmiażdży ciężarówka - ZDJĘCIA

W porady dla młodego związku Jakuba i Kasi w "M jak miłość" włączyli się znacznie bardziej doświadczony w tych sprawach Paweł Zduński oraz jego 4. żona, Franka. 

- Pojawi się bardzo dużo pułapek, kiedy te motylki w brzuchu rzeczywiście już zanikają - ostrzega Rafał Mroczek, serialowy Paweł w "Kulisach M jak miłość". - Przychodzi czas na budowanie tego związku, przede wszystkim zaufania. Zaufanie jest podstawą udanego związku. Ale też rozmowa o wspólnych priorytetach, oczekiwaniach.  

- Miłość to jest też ciężka praca! Nie można przestać się starać - dodaje grająca Frankę, Dominika Kachlik. 

Wywody aktorów widzimy na przemian ze scenami z nowych odcinków "M jak miłość". W jednej z nich Kasia i Jakub patrzą się na siebie czule, aż nagle w drzwiach staje... Łukasz! Twarz Kasi zmienia się nie do poznania - szeroki uśmiech, błysk w oku i lekarka natychmiast rzuca się w ramiona fizjoterapeuty na powitanie. A Jakub będzie tylko patrzył na tę scenę z boku, onieśmielony.  

Okazuje się, że Łukasz w "M jak miłość" pojawi się w życiu Kasi i Jakuba aby podziękować za ciepłe wsparcie, jakiego Kasia udzieliła mu, kiedy zrozpaczony szukał zaginionej Patrycji. 

- Trzeba wchodzić w związek z czystą kartą, bo takie rozmowy o przeszłości budują nam pewne wyobrażenia. Dodajemy sobie pewne fakty, wyobrażamy sobie pewne sytuacje inaczej, obudowujemy je różnymi emocjami, zazdrością często - radzi doświadczony Paweł w "Kulisach M jak miłość". 

- I tobie dziękuję za życzliwość i wsparcie - powie Łukasz patrząc prosto w oczy Kasi w "M jak miłość. 

- Trzeba samemu ze sobą jasno ustalić, że zamykamy ten temat - przestrzega serialowa Franka w "Kulisach M jak miłość".  - Że wchodzimy w nowy rozdział i nie interesuje nas już były chłopak, była dziewczyna...

Jak widać w "Kulisach M jak miłość" do poważnej rozmowy Jakuba z Kasią na temat Łukasza jednak dojdzie. 

- Już wszystko wiem, co chciałem wiedzieć - powie lekarce detektyw. 

- Kasia to jest silna kobieta, która wie, czego chce od życia - uprzedza Lasota w "Kulisach M jak miłośc". 

Gwiazdy "M jak miłość" zdradziły dużo na temat różnic charakterów Kasi i Jakuba, które mogą stanowić dopełnienie, ale też zwyczajnie dzielić - zobacz koniecznie WIDEO. Jak się zakończy ten płomienny romans? Przekonamy się w nowych odcinkach serialu! 

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2605: Ostateczne starcie Iwony i matki Kępskiego. Nigdy jej nie wybaczy odebrania syna - ZDJĘCIA

M jak miłość. Koniec Kasi i Jakuba Karskiego? Po chwilowym szczęściu dopadnie przykra rzeczywistość
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze