M jak miłość. Julia i Aleksandra w konspiracji? Marta Chodorowska i Małgorzata Pieczyńska wystąpiły razem

i

Autor: Instagram M jak miłość. Julia i Aleksandra w konspiracji? Marta Chodorowska i Małgorzata Pieczyńska wystąpiły razem

M jak miłość

M jak miłość. Julia i Aleksandra w konspiracji? Marta Chodorowska i Małgorzata Pieczyńska wystąpiły razem

2022-08-09 12:54

Czyżby Julia (Marta Chodorowska) z "M jak miłość" znalazła sobie nową sojuszniczkę? Marta Chodorowska i Małgorzata Pieczyńska pozują razem, uśmiechnięte i zadowolone. Matka Olka (Maurycy Popiel) i Marcina (Mikołaj Roznerski) miałaby mieć coś wspólnego z intrygantką, która podzieliła Magdę (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek)? W "M jak miłość" po wakacjach nastąpi zwrot akcji w życiu Budzyńskich i Chodakowskich. Co mają ze sobą wspólnego Aleksandra i Julia? Na to pytanie jest prosta odpowiedź. Sprawdź!

Julia i Aleksandra połączą siły w "M jak miłość" po wakacjach?! 

Gwiazdy "M jak miłość" zapozowały razem na zdjęciu, gdzie prezentują oryginalne stroje i makijaż. Obie grają w "M jak miłość", chociaż do tej pory nie miały wspólnych scen. Julia dołączyła do załogi kancelarii Budzyńskiego całkiem niedawno, ale już zdążyła zrobić wielkie zamieszanie. Malicka i Andrzej znali się z przeszłości, ale dopiero teraz wydarzyło się coś więcej. Podczas konferencji we Wrocławiu upili się i wylądowali w łóżku. Magda w poprzednich odcinkach "M jak miłość" nie zdążyła dowiedzieć się o zdradzie, ale to wkrótce nastąpi. Wtedy zacznie się poważny kryzys w małżeństwie Budzyńskich, bo Magda wyniesie się do siedliska, a Malicka zacznie naciskać na to, żeby Andrzej opiekował się nią i dzieckiem. Sytuacja skomplikuje się, bo ciężarna kobieta będzie mieć problemy z ciążą i wyląduje w szpitalu...  Co ma z tym wspólnego matka Marcina i Olka? 

Przeczytaj: Łukasz z M jak miłość nie pojawia się na planie, bo Jakub Józefowicz wyjechał! Co dalej z rolą ukochanego Patrycji? - ZDJĘCIA

Co łączy Julię i Aleksandrę z "M jak miłość"?

Gwiazdy "M jak miłość" spotkały się przy okazji innego projektu zawodowego niż gra w hicie TVP. Chodzi o spektakl "Kolacja dla głupca", w którym obie biorą udział. Ich wspólne zdjęcie nie oznacza, że zawiążą spisek w nowych odcinkach "M jak miłość". To jednak nie wyklucz, że będzie się działo. Aleksandra pozostanie w szponach podejrzanego towarzystwa Janka (Wojciech Kalarus), ale bracia Chodakowscy zawalczą o bezpieczeństwo matki.

Julia z "M jak miłość" ma obecnie wakacyjną przerwę od gry na planie, ale wcześniej sporo relacjonowała zza kulis produkcji. Malicka i Sylwia (Hanna Turnau) będę zatrzymywać Andrzeja na siłę i przymuszą go do zajęcia się dzieckiem kobiety. Budzyński stanie na skraju, bo przecież z jednej strony nie będzie miał sumienia zostawić Julii samej, z drugiej zaś, nie będzie chciał zostawić Magdy. Rzeczywistość okaże się naprawdę okrutna.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach. Kasia znów zostanie matką! To nie dziecko Łukasza - ZDJĘCIA

Na występ gwiazdora M jak miłość przyszły 2 osoby! A i tak Marcin Mroczek jest zadowolony
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze