M jak miłość. Konspiracja Anety i Aleksandry w nowym sezonie. Tak dadzą popalić Chodakowskim

i

Autor: Instagram M jak miłość. Konspiracja Anety i Aleksandry w nowym sezonie. Tak dadzą popalić Chodakowskim

M jak miłość

M jak miłość. Konspiracja Anety i Aleksandry w nowym sezonie. Tak dadzą popalić Chodakowskim - ZDJĘCIA

2022-08-04 11:24

Aneta (Ilona Janyst) i Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) zawiążą sojusz w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2022. Aktorki słodzą sobie i nie kryją wielkiej sympatii oraz radości z faktu, że wracają na plan serialu po przerwie wakacyjnej. Wygląda na to, że szykuje się rewolucja u Chodakowskich. Aneta i Olek (Maurycy Popiel) na dobre zagoszczą w Polsce i skupią się na wychowaniu pierwszego dziecka. Właśnie tu rola Aleksandry i Iwony (Hanna Śleszyńska) okaże się kluczowa. Aneta stała się matką, ale to nie oznacza, że jej charakterek zniknie.

Zmowa Anety i Aleksandry w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2022

Aneta i Aleksandra będą bliżej niż kiedykolwiek w "M jak miłość' po przerwie wakacyjnej. Chodakowska dopiero nauczy się być matką, ale nie obejdzie się bez pomocy matki i teściowej. To Aleksandra i Iwona pomogą dzieciom w wychowaniu wnuczka. Wiadomo już, że Olek wróci do pracy w klinice Argasińskiego (Karol Strasburger), a Aneta postara się być najlepszą mamą dla małego Boryska. To okaże się nie takie proste, jak mogłoby się wydawać. Aneta nie straci nic ze swojego ciętego charakterku, z którego jest przecież znana. 

Okazuje się, że w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2022 ukochana Olka bardzo zbliży się z Aleksandrą. Tutaj też pojawią się problemy, bo matka Chodakowskich zaplątała się w dziwną znajomość z Jankiem (Wojciech Kalarus), który wciągną ją do podejrzanej sekty. Marcin (Mikołaj Roznerski) i Olek będą mieli pełne ręce roboty, by pozbyć się natręta. 

Przeczytaj: Na występ gwiazd M jak miłość przyszły 2 osoby! A i tak Marcin Mroczek jest zadowolony - WIDEO, ZDJĘCIA

Przyjaźń Ilony Janyst i Małgorzaty Pieczyńskiej owocuje. Pokażą na co je stać w nowym sezonie "M jak miłość"?

Małgorzata Pieczyńska i Ilona Janyst bardzo zakolegowały się na planie "M jak miłość". Do tego stopnia, że nawet podczas przerwy w kręceniu serialu, aktorki dodały wspólne zdjęcie. 

- Środek wakacji to bardzo rodzinny czas, ale nie zapominam też o mojej serialowej rodzince ??? - napisała żartobliwie Małgorzata Pieczyńska pod zdjęciem, na którym pozuje z serialową Anetą. 

To może być znak, że w nowym sezonie "M jak miłość" Aneta i Aleksandra będą bliżej niż kiedykolwiek. - Taka „synowa „ to skarb , charakterna ? - komentują fani "M jak miłość", którzy nie mogą doczekać się kolejnych perypetii Anety, Olka i ich matek. Trzeba przyznać, że Aleksandra i Iwona budzą niemałe emocje, ale wygląda na to, że Aneta lepiej dogada się z Aleksandrą. Wszystko okaże się jasne po wakacjach.

Przeczytaj też: M jak miłość. Marcin i Rafał Mroczek szaleją z seksowną koleżanką w basenie! Takich scen nie zobaczymy na Deszczowej – ZDJĘCIA

Na występ gwiazdora M jak miłość przyszły 2 osoby! A i tak Marcin Mroczek jest zadowolony
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze