M jak miłość. Joasia po stracie Leszka i Michała zostanie pracoholiczką! Nowa znajoma wpędzi ją w kłopoty

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Joasia po stracie Leszka i Michała zostanie pracoholiczką! Nowa znajoma wpędzi ją w kłopoty

M jak miłość. Joasia po stracie Leszka i Michała zostanie pracoholiczką! Nowa znajoma wpędzi ją w kłopoty

Joasia w "M jak miłość" po stracie Leszka (Sławek Uniatowski) rzuci się w wir nowej pracy. Chodakowska pozna pewną kobietę, która skusi ją dobrymi zarobkami i ciekawym zajęciem. Joasia, aby nie myśleć o miłości swojego życia, zaangażuje się w nowe zajęcie aż za bardzo. Wojtek (Feliks Matecki) i Zosia (Julia Wróblewska), która wróci z przybraną mamą z Francji, będą musieli zająć się sobą, bo Chodakowska będzie żyła tylko sukcesem, który ma osiągnąć w nowej firmie. Kim okaże się szefowa Joasi? Czy nowa bohaterka w "M jak miłość" okaże się dobroczyńcą, czy nosicielką kolejnych kłopotów? Sprawdź co na ten temat mówi Barbara Kurdej-Szatan!

"M jak miłość". Joasia nie poradzi sobie ze zdradą Leszka. Rzuci się w wir pracy dla podejrzanej kobiety

Joasia w nowym sezonie "M jak miłość" przeżyje kolejny trudny powrót do Warszawy. Po pogrzebie ojca (Juliusz Krzysztof Warunek) we Francji przywiezie ze sobą Zosię i będzie musiała poradzić sobie w nowej sytuacji - Michał wyjedzie, Leszek już wyjechał, a jak wróci to ze śliczną kochanką (Dominika Kryszczyńska) u boku. Chodakowska stanie wobec smutnych faktów: miłość straciła, pracę też, pozostał jej dom i głęboki żal po śmierci taty - jedynego mężczyzny, który zawsze stał przy niej murem.  

- Joasi wróciła z Francji i czeka ją nieco uczuciowych rozczarowań - przyznaje Barbara Kurdej-Szatan w wywiadzie dla "Tele Tygodnia. 

Faktycznie, grający Michała w "M jak miłość" Paweł Deląg ku zaskoczeniu Kurdej-Szatan pożegnał się z serialem. Zakochany beznadziejnie w Joasi pisarz w końcu się podda i wyjedzie w świat. Nie lepiej wygląda sytuacja z Leszkiem... Krajewski wróci, ale nie do Joasi tylko z piękną dziewczyną, na widok której Joasia zzielenieje z zazdrości.  

Nie przegap: M jak miłość. Magda nie będzie ostatnią żoną Budzyńskiego? Wiemy co czeka Andrzeja – ZDJĘCIA

M jak miłość. Leszek po zaręczynach z Joasią będzie grał na dwa fronty z młodszą kochanką - WIDEO
M jak miłość. Leszek (Sławek Uniatowski) i jego nowa kochanka (Dominika Kryszczyńska)

i

Autor: Instagram M jak miłość. Leszek (Sławek Uniatowski) i jego nowa kochanka (Dominika Kryszczyńska)

Nic dziwnego, że bezrobotna Joasia w "M jak miłość" zajmie się innym obszarem życia, w którym ma jeszcze szansę na sukces. Jak mówi grająca rolę Chodakowskiej gwiazda, jej szefem zostanie zupełnie nowa postać.

- Joasia znajdzie nową pracę i koleżankę w postaci właścicielki firmy, w której się zatrudni - dodaje tajemniczo Kurdej-Szatan.

Jak znamy dotychczasowe losy Joasi w "M jak miłość", a szczególnie jej "szczęście" do relacji z innymi kobietami, w nowym sezonie możemy spodziewać się kłopotów. Szczególnie, że nowa przyjaciółka będzie miała nad Joasią na dzień dobry władzę...

Ujawniamy, że w "M jak miłość" u Joasi jednak nie do końca będzie aż tak źle! Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - los sercowych przygód Chodakowskiej odmieni się i wyjdzie za mąż! I możliwe, że jej narzeczonym po wielu latach starań i rozstań zostanie w końcu... Leszek.

Zobacz koniecznie: Na Wspólnej, odcinek 3288: Nielegalny ślub Marty i Mikołaja w cieniu skandalu. Wyjdzie za mąż za przybranego brata - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze