Paweł Deląg odchodzi z M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan zupełnie się tego nie spodziewała - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm Paweł Deląg odchodzi z M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan zupełnie się tego nie spodziewała - WIDEO

Paweł Deląg odchodzi z M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan zupełnie się tego nie spodziewała - WIDEO

Paweł Deląg pożegnał się z "M jak miłość"! To ogromny szok dla wszystkich, ale okazuje się, że dla grającej jego ukochaną Joasię, Barbary Kurdej-Szatan też! Jak widzimy na profilu gwiazdora na Instagramie, nikt nie miał pojęcia, że Michał zniknie z "M jak miłość". W ostatnim sezonie serialu był smutny i ostatecznie zrezygnował z czekania na Joasię, ale nikt nie przewidział, że on sobie po prostu zniknie! Co się stanie z szefem wydawnictwa, w którym pracuje Iza (Adriana Kalska)? Kto zostanie jej szefem? A może razem z Michałem zniknie cała firma? Wygląda na to, że Joasia będzie żałować do końca swoich dni, że nie chciała Michała...

Kurdej-Szatan nic nie wiedziała o odejściu Deląga z "M jak miłość"! Co się stanie z Michałem?

Na Instagramie wybuchła prawdziwa bomba - Paweł Deląg pożegnał się z "M jak miłość"! Wygląda na to, że decyzja gwiazdora jest nieodwołalna i ostateczna. Serialowy Michał podziękował całej ekipie za wieloletnią współpracę, a kilkoro aktorów wyróżnił oznaczeniem w poście. Oczywiście znalazła się wśród nich Kurdej-Szatan. ale jak szybko okazało, serialowa Joasia nie miała pojęcia, że nie spotka się już Michałem! 

+ It’s time to say goodbye... dziękuje całej ekipie za wspólny czas , moim cudownym partnerom @kurdejszatan @adriana.kalska.official @mroznerski @uniatowski , Felkowi ;) i wielu innym za Wasz uśmiech,poczucie humoru , obecność . Dziękuje produkcji za cierpliwość i życzę jeszcze wielu lat ... @mjm - napisał Deląg w pożegnalnym poście na Instagramie. 

Nie przegap: Tak mieszka Budzyński z M jak miłość. Krystian Wieczorek ma elegancką willę z bajecznym ogrodem nad Zegrzem - ZDJĘCIA

Dom Barbary Kurdej-Szatan niszczony przez burzę! Gwiazda M jak miłość pokazała przerażające sceny - WIDEO
M jak miłość odc. 1591. Michał (Paweł Deląg)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1591. Michał (Paweł Deląg)

Kurdej-Szatan zareagowała jako jedna z pierwszych komentatorek tego smutnego pożegnania Michała z "M jak miłość". Ona nie miała pojęcia, że zawsze czekający i zakochany w Joasi pisarz zniknie!

- To już się nie widzimy??dziękuję Pawełku!❤️ samych dobroci w dalszej zawodowej drodze i do zobaczenia na szlaku? - napisała serialowa Joasia

- Basiu praca z Tobą czysta przyjemność ? wiec tak jak wróżka mi mówiła się spotkamy na szlaku - natychmiast odpowiedział jej serialowy Michał. 

Do pożegnania Pawła Deląga z "M jak miłość" dołączył się także Sławek Uniatowski, grający Leszka, potężnego rywala Ostrowskiego do serca Joasi.

- Dziękujemy. Będzie Ciebie brakowało ❤️ -  napisał do Deląga Uniatowski.

Sławko dzięki graj pięknie tak jak śpiewasz - odpisał mu odchodzący gwiazdor. 

Pożegnanie Deląga z "M jak miłość" bardzo źle przyjęli fani. Absolutnie wszyscy bardzo żałują i z trudem wyobrażają sobie serial bez postaci pisarza Michała Ostrowskiego.

- Będzie Pana nam brakować ❤️ 

- O nieee !! ? nie zgadzam się !! ? idealny partner dla Basi ? 

- Bez Pana , Panie Pawle już nie ma sensu ?

- Tylko nie to.. ??????❤️

- ? o. Nie!

- Będzie nam Pana brakować!?❤️

Zobacz także: Nie uwierzycie, w jakich warunkach mieszka Paweł Deląg! Gwiazdor "M jak miłość" nie ma nawet telewizora! [ZDJĘCIA]

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze