M jak miłość. Joasia osaczona. Napadną na nią w aucie i nikt jej nie uratuje - WIDEO

i

Autor: Instagram M jak miłość. Joasia osaczona. Napadną na nią w aucie i nikt jej nie uratuje - WIDEO

M jak miłość. Joasia osaczona. Napadną na nią w aucie i nikt jej nie uratuje - WIDEO

2021-07-01 12:06

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) osaczona na planie "M jak miłość"! Kobieta została zamknięta w aucie, a dookoła niej grasuje kilku mężczyzn! Aktorka pokazała wideo, na których relacjonuje prace nad "M jak miłość", która wygląda bardzo niepokojąco. Scena, którą kręci Barbara najprawdopodobniej oznacza, że Chodakowska będzie miła poważne problemy. Wiadomo już, że nie może liczyć na Leszka (Sławek Uniatowski) i Michała (Paweł Deląg), więc została pozostawiona sama sobie. Dlaczego Joasia została otoczona i jak sobie z tym poradzi?

Joasia Chodakowska z "M jak miłość" osaczona! O co chodzi z fotoreporterami przy jej aucie?

Joasia w "M jak miłość" po wakacjach 2021 przeżyje koszmar. Zostanie całkiem sama, a myślała, że w po powrocie do Polski czeka ją piękna przyszłość. Tymczasem Michał od niej odejdzie i nie będzie mogła liczyć na jego wsparcie, pocieszenie i oddanie. Leszek za to wróci z podwójną siłą i wielką niespodzianką w postaci młodej i pięknej kochanki, która zjawi się u jego boku.

Już teraz Barbara Kurdej-Szatan pracuje na planie "M jak miłość" i pokazała wideo, na którym osaczyło ją grono mężczyzn i kobieta z aparatem fotograficznym. Chodakowska nie mogła nawet wyjść z auta! O co chodzi w całym zamieszaniu?

Przeczytaj: M jak miłość. Ślub 12-letniej Basi z Dawidem wstrząśnie całą Grabiną! Marysia nie powstrzyma córki

M jak miłość. Joasia osaczona. Napadną na nią w aucie i nikt jej nie uratuje

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 Joasia będzie wystawiona na trudną próbę charakteru. 

- Dzień dobry, dzisiaj na planie taka sytuacja. Jacyś fotoreporterzy! - mówi aktorka i pokazuje, że jej samochód otoczyła gromadka ludzi  ze sprzętem fotograficznym.

Jeden z mężczyzn pochyla się nad autem serialowej Joasi i celuje obiektyw prosto na nią! Możliwe, że Chodakowska wywinie jakiś numer, przez który zostanie wzięta na języki i zainteresują się nią paparazzi. Może będzie miało to związek z Leszkiem lub odejściem Michała.

Przeczytaj: Tak mieszka Budzyński z M jak miłość. Krystian Wieczorek ma elegancką willę z bajecznym ogrodem nad Zegrzem - ZDJĘCIA

Joasia z "M jak miłość" nie jest na nagraniu zła, a wręcz bawi ją cała sytuacja. Wydaje się, że tylko ją, bo serialowa Chodakowska może mierzyć się z niemałymi problemami. Już pod koniec minionego sezonu spotkało ją wiele problemów i same złe informacje, nie zapowiada się, żeby w kolejnych odcinkach "M jak miłość" odnalazła szczęście, a przynajmniej nie od razu. Na wyjaśnienie dziwnej sytuacji z fotoreporterami widzowie muszą poczekać do jesieni. Oby Chodakowska nie wpakowała się w sytuację bez wyjścia. 

Najnowsze