M jak miłość. Jakub postawi Marcina na nogi. To dzięki niemu zacznie walczyć o Izę

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Jakub postawi Marcina na nogi. To dzięki niemu zacznie walczyć o Izę

M jak miłość. Jakub postawi Marcina na nogi. To dzięki niemu zacznie walczyć o Izę

W nowym sezonie "M jak miłość" Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) udowodni jak wspaniałym jest przyjacielem Marcina (Mikołaj Roznerski). Karski nie tylko przygarnie do siebie oszalałego z zazdrości i rozpaczy wspólnika - Jakub jako jedyny będzie umiał dotrzeć do rozumu Marcina! Iza (Adriana Kalska) w międzyczasie złoży pozew o rozwód i będzie się wydawało, że z tego cudownego małżeństwa w "M jak miłość" nie zostały nawet zgliszcza! I tylko Karski podejmie się postawienia na nogi Chodakowskiego i będzie zagrzewał go do walki o ukochaną żonę!

"M jak miłość". Jakub potrząśnie Marcinem i uratuje jego małżeństwo z Izą?

Trzeba przyznać, że Jakub wyrasta na najlepszego przyjaciela w "m jak miłość". Bardzo długo był nim Rafał, który wprawdzie wzdychał do Soni, ale zawsze był lojalny wobec swojego komendanta i jej narzeczonego, Janka. Jakub również kochał kiedyś Izę, ale odkąd związała się z Marcinem jest totalnie oddany obojgu małżonkom Chodakowskim. I w nowym sezonie serialu udowodni to!

Jak pisaliśmy TUTAJ - Iza w jednym z powakacyjnych odcinków będzie miała dość wahań nastrojów męża i złoży w sądzie pozew o rozwód. Marcin nie będzie umiał się zdecydować, czy zaufać ukochanej żonie, którą "zna jak własną kieszeń", czy odejść, rozwieść się, czy może zacząć wszystko od nowa. I Iza w końcu podejmie decyzję za nich oboje. 

Nie przegap: Michał odchodzi z M jak miłość. Paweł Deląg pożegnał się już ze wszystkimi. Uśmiercą Michała? - WIDEO

Adriana Kalska przechodzi z M jak Miłość do nowego serialu TVN. Została blondynką do tej roli! Wyciekło pierwsze nagranie z planu - WIDEO
M jak miłość po wakacjach 2021. Marcin (Mikołaj Roznerski), Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski)

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2021. Marcin (Mikołaj Roznerski), Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski)

Marcin wyprowadzi się z domu w "M jak miłość". Będzie pomieszkiwał na zmianę w biurze agencji detektywistycznej i u Jakuba. Karski postawi sobie za punkt honoru przedarcie się do rozumu mądrego zwykle Marcina, przez mieszankę piorunującą jego emocji. 

- Jeszcze nie jest za późno - będzie tłumaczył Jakub Marcinowi. - Przecież ty i Iza kochacie się na zabój!

Szymek (Staś Szczypiński) i Maja (Laura Jankowska) również będą spiskowali, żeby tata wrócił do mamy i do domu. Cała nadzieja w tym, że Jakub znajdzie sposób, aby Chodakowscy poskładali swoje małżeństwo od nowa. 

Zobacz koniecznie: Tak mieszka Budzyński z M jak miłość. Krystian Wieczorek ma elegancką willę z bajecznym ogrodem nad Zegrzem - ZDJĘCIA

Adriana Kalska odejdzie z M jak miłość? W życiu Izy nastąpi gwałtowny wstrząs

i

Autor: MTL Maxfilm Adriana Kalska odejdzie z M jak miłość? W życiu Izy nastąpi gwałtowny wstrząs
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze