M jak miłość. Iza otoczona wianuszkiem przystojniaków! Marcin nie będzie miał nic do gadania

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Iza otoczona wianuszkiem przystojniaków! Marcin nie będzie miał nic do gadania

M jak miłość. Iza otoczona wianuszkiem przystojniaków! Marcin nie będzie miał nic do gadania

Iza w "M jak miłość" pokaże Marcinowi jak mogą wyglądać prawdziwe powody do zazdrości! Adriana Kalska opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pięknie uśmiecha się w otoczeniu grupy przystojnych facetów. Grający jej serialowego męża Mikołaj Roznerski nawet nie skomentował tej publikacji, choć ma w zwyczaju to robić. Czyżby to była zapowiedź tego, co czeka Chodakowskiego w "M jak miłość" po wakacjach 2021?

"M jak miłość". Marcin będzie patrzył na szczęśliwą Izę w wianuszku facetów!

Jak pamiętamy Marcin w "M jak miłość" oszalał z zazdrości na widok roześmianej Izy w towarzystwie jej szefa, Michała (Paweł Deląg). Film na ten temat spreparował dla Chodakowskiego Bosacki (Dariusz Kordek), który w ten sposób zemścił się za porządną pracę detektywistyczną Marcina na rzecz Anny Bosackiej (Małgorzata Sadowska). Szczęśliwa Iza i fałszywe sceny "seksu" między nią a Michałem nie dawały Marcinowi spokoju i własnie z ich powodu zupełnie stracił rozum z zazdrości. No to teraz dostanie za swoje!

Adriana Kalska, grająca Izę w "M jak miłość" - a prywatnie partnerka gwiazdora -  opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z planu serialu, na którym dosłownie rozkwita w męskim gronie! A zwykle komentujący jej publikacje Roznerski tym razem nie napisał ani słowa...

Zobacz też: Na Wspólnej, odcinek 3257: Brat Pawła wyzna Beacie co do niej czuje! To będzie ich pożegnanie - ZDJĘCIA

M jak miłość. Trudno uwierzyć w to co się dzieje w domu Kingi i Piotrka! Ostatnie chwile przed katastrofą
M jak miłość odc. 1591. Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1591. Marcin (Mikołaj Roznerski)

#takasytuacja #zgadnijciegdzieto? - napisała Kalska pod zdjęciem na swoim profilu na Instagramie. 

- Krakow ❤️ - od razu zaczęło się zgadywanie w komentarzach. 

Sytuacja jest o tyle zabawna, że Iza w "M jak miłość" bawiła się w towarzystwie Michała i Bosackiego na wyjeździe służbowym do Krakowa własnie, a  Kalska nagrywa tam sceny do serialu konkurencji "Papiery na szczęście", w którym dostała główną rolę. Z kolei bluzka, w której występuje na fotografii aktorka jest ewidentnie z "M jak miłość". Czy Marcin w nowych odcinkach dalej będzie szalał z zazdrości, czy na widok wianuszka mężczyzn wokół swojej pięknej żony, da sobie już spokój?

Czytaj także: M jak miłość. Iza w nowym domu. To tutaj razem z Marcinem i dziećmi rozpoczną wszystko od początku?

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze