M jak miłość. Huczne urodziny Katarzyny Cichopek. Pokazała twarze dzieci! Adam i Helenka wyglądają jak ona - ZDJĘCIE

i

Autor: Instagram M jak miłość. Huczne urodziny Katarzyny Cichopek. Pokazała twarze dzieci! Adam i Helenka wyglądają jak ona - ZDJĘCIE

M jak miłość. Huczne urodziny Katarzyny Cichopek. Pokazała twarze dzieci! Adam i Helenka wyglądają jak ona - ZDJĘCIE

Kinga (Katarzyna Cichopek) z "M jak miłość" pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie, jak szampańsko obchodziła 38 urodziny. Przy tej okazji gwiazda zdecydowała się także pokazać twarze swoich dzieci: Helenki i Adama! Kochana przez fanów Kinga z "M jak miłość" - podobnie jak jej serialowa bohaterka - może być dumna ze swoich pociech - są po prostu jej wierną "kopią". Cichopek długo dbała o prywatność 11-letniego Adama i 7-letniej Helenki. Widać, w dniu swoich urodzin uznała, że już wystarczająco duże aby się nimi pochwalić!

Huczne urodziny Katarzyny Cichopek! Ujawniła twarze swoich dzieci - to wierne kopie Kingi z "M jak miłość"!

Kinga w "M jak miłość" to bardzo rodzinna postać. Jej całym światem są dzieci, mąż i prowadzenie wspaniałego, bezpiecznego domu. Z materiałów opublikowanych przez Cichopek na jej profilu na Instagramie wynika, że grająca Zduńską aktorka ma w życiu bardzo podobne priorytety! 

W dodatku Cichopek też może spokojnie chwalić się swoimi dziećmi - Helenka i Adam to wykapana mama! W urodziny mamy są bardzo wesołe i pogodne, a gwiazda "M jak miłość" zorganizowała bal, na którym to właśnie jej pociechy są głównymi gwiazdami! Balony, kolorowe czapeczki - to prawdziwy kinderbal! 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1536: Piotrek zdradzi Kingę w ich własnym domu! Ucieknie od niego do Grabiny

M jak miłość. Sensacyjny powrót Piotrka. Paweł odbierze mu nie tylko Kingę, ale i dzieci! Wypomni bratu zdradę w Las Vegas
Wyświetl ten post na Instagramie.
?????❤️ #birthday #urodziny #happy38 Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

Fani zaregowali na post z urodzin uwielbianej Kasi Cichipek entuzjastycznie! I to właśnie wielbiciele Kingi z "M jak miłość" - jak zawsze czujni - zauważyli, jak bardzo Helenka i Adam są podobni do swojej pięknej mamy. 

Kochana! Takiego uśmiechu co dnia ❤️❤️❤️❤️

- Córcia wykapana mamusia a synek wykapany tatuś!! ❤️ Super rodzinka! Spełnienia marzeń Pani Kasiu ❤️ 

- Samych wspaniałości ?❤??

Również dołączamy się do życzeń i czekamy na sukcesy Helenki i Adama. Czy pójdą w ślady zdolnej mamy? 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany