M jak miłość

M jak miłość. Gorące sceny Kingi i Piotrka w łóżku w nowym sezonie! Szybko dojdzie do siebie po zawale serca - ZDJĘCIA

2023-07-14 10:59

Namiętne sceny seksu w "M jak miłość" należą do rzadkości, ale w nowym sezonie Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) skorzystają z okazji, żeby uczcić powrót Zduńskiego do zdrowia i formy po zawale serca! Długie leczenie Piotrka przyniesie efekty i w nowych odcinkach "M jak miłość" późną jesienią 2023 Zduńscy będą świętować w łóżku, podczas wyjątkowo gorącego seksu, pełne wyzdrowienie! Na planie nadchodzącego sezonu "M jak miłość" właśnie powstały sceny do tego odcinka, a Kasia Cichopek uchyliła rąbka tajemnicy jak będzie wyglądał pierwszy raz Zduńskich od zawału serca Piotrka. Zobaczcie ZDJĘCIA!

Piotrek w nowym sezonie "M jak miłość" przeżyje zawał serca i po leczeniu znów będzie u szczytu formy!

Na początku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Piotrek Zduński będzie umierał na zawał na oczach Kingi, żeby już po kilku tygodniach dać się ponieść pożądaniu w ramionach kuszącej żony! Jak to możliwe, że tak szybko cierpiący na problemy z sercem Piotrek dojdzie do siebie? To zasługa scenarzystów i przyspieszonej akcji serialu.

Kręcone teraz odcinki "M jak miłość", w których małżonkowie skuszą się na miłosne igraszki w łóżku, będą emitowane w telewizji dopiero późną jesienią. Z kolei dramat z udziałem Piotrka rozegra się tuż po rozpoczęciu nowego sezonu, dokładnie w 1736 odcinku, gdy Zduńscy wyjadą do siedliska w Grabinie, by cieszyć się swoim niczym niezakłóconym szczęściem i miłością. Przeskok czasowy między tym, co dzieje się teraz na planie "M jak miłość", a tragicznymi wydarzeniami na początku emisji następnego sezonu po przerwie wakacyjnej jest więc dość spory.

Nic dziwnego, że fani "M jak miłość" mogą mieć pewne problemy ze zrozumieniem jak to możliwe, że umierający na zawał Piotrek za kulisami serialu jakby nigdy nic baraszkuje z Kingą w łóżku. Zwłaszcza, że niemal każdego dnia docierają nowe informacje na temat walki o życie Piotrka, którego serce zatrzyma się aż dwa razy, a Kinga i wszyscy bliscy Zduńskiego będą umierali ze strachu, że śmierć jest już blisko!

Dzięki relacjom z planu "M jak miłość" od Katarzyny Cichopek i Marcina Mroczka mamy pewność, że Piotrek po zawale serca dojdzie do siebie, wróci do zdrowia i pełnej sprawności, a Zduńscy nie będą próżnowali i każdą nadarzającą się okazję wykorzystają, żeby kochać się namiętnie w małżeńskiej sypialni. A nie będzie to takie łatwe, bo przecież mają czwórkę dzieci, dom przy Deszczowej tętni życiem, zawsze dużo się dzieje u Zduńskich.

Żeby podgrzać emocje przed łóżkowymi scenami Kingi i Piotrka w "M jak miłość" po wakacjach Kasia Cichopek pokazała się u boku ekranowego męża w kuszącej, koronkowej koszulce nocnej, która podkręci jeszcze bardziej atmosferę i wznieci ogień pożądania u Zduńskiego.

W naszej GALERII ZDJĘĆ zobaczycie najgorętsze sceny seksu Kingi i Piotrka w "M jak miłość" jeszcze przed tragedią, która na nich spadnie!

M jak miłość. Kinga i Piotrek po tragedii, która na nich spadnie, wyjadą do Grabiny! Będzie wielka impreza u Mostowiaków
Najnowsze