M jak miłość

M jak miłość. Franka wtrąci się w seks Basi i Jaśka. Zacznie męczyć Pawła intymnymi sprawami córki - ZDJĘCIA

2023-03-15 10:19

Franka (Dominika Kachlik) poczuje, że musi zainterweniować. Związek Basi (Gabriela Raczyńska) z "M jak miłość" się rozwija, a góralka zacznie niepokoić się, że sprawy z Jaśkiem (Stanisław Dusza) mogą pójść za daleko. Czy w ogóle może wtrącać się z wybory 18-latki? Wkrótce w "M jak miłość" Franka wtrąci się w sprawy intymne córki Pawła (Rafał Mroczek), a na mężu wywrze nacisk, by zajął się trudnymi tematami. Zduńska postara się wytłumaczyć Pawłowi, że edukacja seksualna jest ważna, ale jak Basia przyjmie nagłe wtrącanie się w jej życie prywatne, skoro nawet mieszka osobno?!

Franka z "M jak miłość" wtrąci się w seks Basi i Jaśka

Zduńska stała się przyszywaną matką Basi, trochę opiekunką, a trochę przyjaciółką. Daje jej dużo swobody, o czym może świadczyć fakt, że 18-latka od jakiegoś czasu mieszka w osobnym mieszkaniu. Basia uchodzi za bardzo odpowiedzialną osobę, niesprawiającą problemów. I faktycznie, Paweł nie ma na co narzekać, ale jego żona postanowi zająć się intymnym życiem Basi i jej chłopaka. 

- (...) Szczególnie w tak młodym wieku jest duża presja na tę miłość, te licealne romanse - mówi Gabriela Raczyńska w "Kulisach M jak miłość". - Każdy ma jakiś swój tzw. typ, każdy czegoś innego szuka. Czy ktoś jest tym jedynym, tą jedyną? Chyba to powinno się wiedzieć i tyle - dodaje młoda aktorka. - Basia przeżyła ostatnio ogromną traumę, ale jest obok niej Jasiek i Basia decyduje, że jest gotowa na podjęcie kolejnego kroku w tej relacji - tłumaczy Raczyńska. 

Basia z "M jak miłość" na poważnie myśli o seksie z Jaśkiem, tym bardziej, że chłopak okazuje jej dużo miłości, czułości i nie zostawił dziewczyny w trudnych chwilach po napadzie gwałciciela Filipa (Kacper Zalewski). Franka przewidzi, że 18-latka się zmienia, podejmuje ważne decyzje i zacznie namawiać męża, by zajął się intymnymi sprawami córki. 

- Rozmawiałeś z Basią o seksie? - zapyta Franka Pawła w jednym z nadchodzących odcinków "M jak miłość". Zduński nie bardzo będzie wiedział, jak ma odpowiednio podejść do córki. 

Franka z "M jak miłość" namiesza w życiu Basi?

Góralka uprze się, że seks edukacja jest ważna, że Paweł musi zadbać o wiedzę Basi i zainteresować się jej związkiem. Paweł oczywiście poczuje się nieco skrępowany sytuacją, ale żona nie odpuści. Czy wtrącanie się w sprawy Basi i Jaśka to na pewno dobry pomysł? Wydaje się, że 18-latka sama od jakiegoś czasu za siebie decyduje. W "Kulisach M jak miłość" nawet Ania (Gabriela Świerczyńska) przyznaje, że relacja kuzynki i kolegi staje się coraz bardziej poważna i bliska. 

- Myślę, że Ania jest trochę zazdrosna o to, co dzieje się między Basią a Jaśkiem. Są bardzo blisko, coraz bliżej, rozwija się ich związek, no a Ania trochę utknęła w miejscu - przyznaje Gabriela Świerczyńska. 

M jak miłość. Paweł striptizerem na wieczorze panieńskim! Franka mu tego nie daruje
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze