M jak miłość. Franka w sukni ślubnej gotowa na ślub z Pawłem! Nigdy nie zostanie jego żoną? - ZWIASTUN

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Franka w sukni ślubnej gotowa na ślub z Pawłem! Nigdy nie zostanie jego żoną? - ZWIASTUN

M jak miłość. Franka w sukni ślubnej gotowa na ślub z Pawłem! Nigdy nie zostanie jego żoną? - ZWIASTUN

2021-08-31 13:05

Zwiastun "M jak miłość" w nowym sezonie zapowiada ślub Franki (Dominika Kachlik) i Pawła (Rafał Mroczek). Oświadczyny Zduńskiego w "M jak miłość" zaskoczyły wszystkich, a najbardziej Frankę. W nowych odcinkach narzeczona Pawła będzie gotowa na ślub i razem z Kingą (Katarzyna Cichopek) wybierze suknię ślubną. Niestety nie przewidzi, że Paweł wpakuje się w wielkie kłopoty ciągnąc ją za sobą. Plany ślubne tej pary legną w gruzach, a przymiarki sukni ślubnej nic nie dadzą. Franka będzie wyglądać pięknie, ale co z tego, skoro do ślubu z Pawłem i tak nie dojdzie. Zobaczcie WIDEO ze zwiastunem!

Czy ślub Franki i Pawła w "M jak miłość" dojdzie do skutku w nowym sezonie?

W nadchodzącym sezonie "M jak miłość" Franka będzie gotowa na ślub z Pawłem. Zduński długo nie mógł się zdecydować, czy chce wejść w poważną relację. Po wielu aferach w "M jak miłość" doszło jednak do tego, że klęknął przed Franką na oczach wszystkich i poprosił ją o rękę. Góralka była w takim szoku, że początkowo odrzuciła pierścionek! Na szczęście po chwili ochłonięcie zdecydowała się wyjść za Pawła, a wkrótce zaczną się przygotowania do ślubu. Szczęśliwa panna młoda pokaże się w białej sukni ślubnej i będzie wyglądała przepięknie. Niestety istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie stanie w niej przed ołtarzem ślubując Pawłowi miłość i wierność. Do ślubu może bowiem w ogóle nie dojść!

Przeczytaj: Teresa Lipowska nie ma już siły. Dramatyczne słowa gwiazdy M jak miłość. Nie będzie serialu bez Barbary Mostowiak

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Rozwód Izy i Marcina, Franka w sukni ślubnej, ciało Mateusza znalezione w porcie!

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 okaże się, że Franka chyba się pospieszyła z suknią i ślubem, bo ten może się w ogóle nie odbyć. W najnowszych odcinkach "M jak miłość" dopiero po jakimś czasie wyjdzie na jaw, że Majka ma wiele wspólnego z bandytą Krzyśkiem (Michał Chruściel), który zadeklarował, że nie dopuści do szczęścia Franki i Pawła. Wszystko wskazuje więc na to, że on i Majka zburzą szczęście narzeczeństwa i nic nie będzie już takie samo. Franka może nigdy nie założyć swojej pięknej sukni do ślubu. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1598: Straszliwa diagnoza Anety. To będzie koniec jej kariery - ZDJĘCIA

Wiadomo już, że nadchodzące odcinki "M jak miłość" zaskoczą fanów wątku Zduńskiego i Franki. Kobieta zacznie mierzyć suknie ślubne, ale ferwor przygotować przerwie ktoś, kogo Paweł nie widział od lat. To Majka (Laura Samojłowicz) pojawi się w życiu Zduńskiego i jego rodziny. Kochanka sprzed lat zjawi się w najmniej oczekiwanym momencie. Nie będzie przypominać dawnej siebie. Obdrapana, brudna i żebrząca o jedzenie Majka zjawi się w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) i wpadnie tam na Frankę. To czysty przypadek? Na pewno nie, bo pojawienie się byłej kochanki Pawła ma drugie dno. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany