M jak miłość. Franka w sukni ślubnej gotowa na ślub z Pawłem! Nigdy nie zostanie jego żoną? - ZWIASTUN

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Franka w sukni ślubnej gotowa na ślub z Pawłem! Nigdy nie zostanie jego żoną? - ZWIASTUN

M jak miłość. Franka w sukni ślubnej gotowa na ślub z Pawłem! Nigdy nie zostanie jego żoną? - ZWIASTUN

2021-08-31 13:05

Zwiastun "M jak miłość" w nowym sezonie zapowiada ślub Franki (Dominika Kachlik) i Pawła (Rafał Mroczek). Oświadczyny Zduńskiego w "M jak miłość" zaskoczyły wszystkich, a najbardziej Frankę. W nowych odcinkach narzeczona Pawła będzie gotowa na ślub i razem z Kingą (Katarzyna Cichopek) wybierze suknię ślubną. Niestety nie przewidzi, że Paweł wpakuje się w wielkie kłopoty ciągnąc ją za sobą. Plany ślubne tej pary legną w gruzach, a przymiarki sukni ślubnej nic nie dadzą. Franka będzie wyglądać pięknie, ale co z tego, skoro do ślubu z Pawłem i tak nie dojdzie. Zobaczcie WIDEO ze zwiastunem!

Czy ślub Franki i Pawła w "M jak miłość" dojdzie do skutku w nowym sezonie?

W nadchodzącym sezonie "M jak miłość" Franka będzie gotowa na ślub z Pawłem. Zduński długo nie mógł się zdecydować, czy chce wejść w poważną relację. Po wielu aferach w "M jak miłość" doszło jednak do tego, że klęknął przed Franką na oczach wszystkich i poprosił ją o rękę. Góralka była w takim szoku, że początkowo odrzuciła pierścionek! Na szczęście po chwili ochłonięcie zdecydowała się wyjść za Pawła, a wkrótce zaczną się przygotowania do ślubu. Szczęśliwa panna młoda pokaże się w białej sukni ślubnej i będzie wyglądała przepięknie. Niestety istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie stanie w niej przed ołtarzem ślubując Pawłowi miłość i wierność. Do ślubu może bowiem w ogóle nie dojść!

Przeczytaj: Teresa Lipowska nie ma już siły. Dramatyczne słowa gwiazdy M jak miłość. Nie będzie serialu bez Barbary Mostowiak

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Rozwód Izy i Marcina, Franka w sukni ślubnej, ciało Mateusza znalezione w porcie!

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 okaże się, że Franka chyba się pospieszyła z suknią i ślubem, bo ten może się w ogóle nie odbyć. W najnowszych odcinkach "M jak miłość" dopiero po jakimś czasie wyjdzie na jaw, że Majka ma wiele wspólnego z bandytą Krzyśkiem (Michał Chruściel), który zadeklarował, że nie dopuści do szczęścia Franki i Pawła. Wszystko wskazuje więc na to, że on i Majka zburzą szczęście narzeczeństwa i nic nie będzie już takie samo. Franka może nigdy nie założyć swojej pięknej sukni do ślubu. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1598: Straszliwa diagnoza Anety. To będzie koniec jej kariery - ZDJĘCIA

Wiadomo już, że nadchodzące odcinki "M jak miłość" zaskoczą fanów wątku Zduńskiego i Franki. Kobieta zacznie mierzyć suknie ślubne, ale ferwor przygotować przerwie ktoś, kogo Paweł nie widział od lat. To Majka (Laura Samojłowicz) pojawi się w życiu Zduńskiego i jego rodziny. Kochanka sprzed lat zjawi się w najmniej oczekiwanym momencie. Nie będzie przypominać dawnej siebie. Obdrapana, brudna i żebrząca o jedzenie Majka zjawi się w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) i wpadnie tam na Frankę. To czysty przypadek? Na pewno nie, bo pojawienie się byłej kochanki Pawła ma drugie dno. 

Najnowsze