M jak miłość, odcinek 1598: Straszliwa diagnoza Anety. To będzie koniec jej kariery - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1598: Straszliwa diagnoza Anety. To będzie koniec jej kariery - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1598: Straszliwa diagnoza Anety. To będzie koniec jej kariery - ZDJĘCIA

2021-08-30 8:57

W 1598 odcinku "M jak miłość" u Anety (Ilona Janyst) pojawi się straszliwa diagnoza, która przekreśli wszystko. Żona Olka (Maurycy Popiel) długo walczyła o pozycję i szacunek w klinice, gdzie rządzi cwany Argasiński (Karol Strasburger). Jerzy nie pozwalał jej rozwinąć skrzydeł, ale Chodakowska się nie poddawała. Ma nawet za sobą pierwszą operację, która nie przyniosła jej pochwały z ust ordynatora. Niestety w 1598 odcinku "M jak miłość" wszystko przybierze nowy obrót, kiedy pojawi się zatrważająca diagnoza. To właśnie ona przekreśli karierę.

"M jak miłość" odcinek 1598 po wakacjach - wtorek, 14.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1598 odcinku "M jak miłość" Aneta przekona się, że los bywa przewrotny i nie ma nic na stałe. Lekarka długo walczyła o pozycję w klinice, gdzie rządzi Argasiński. Jerzy nigdy nie ukrywał, że według niego kobiety nie powinny stawać do stołu operacyjnego, a właśnie to było marzeniem Chodakowskiej. W poprzednich odcinkach "M jak miłość" asystowała Olkowi przy jednej z operacji, ale ordynator nie pochwalił zaangażowania kobiety. Trzeba przyznać, że Aneta wykazała się dużą empatią wobec pacjentów, a szczególnie w sytuacji, kiedy w klinice pojawiła się młoda pacjentka Karolina (Oliwia Motyka-Radłowska), która skradła serce lekarki. Dziewczyna musiała przejść zabieg, który miał zaważyć na jej dalszej karierze i tak się denerwowała, że aż dała Anecie swój szczęśliwy talizman na przechowanie. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1596: Wielka radość u Magdy i Andrzeja. Nawet Kamil złoży Budzyńskim gratulacje - ZDJĘCIA

M jak miłość NOWY ZWIASTUN. Iza i Marcin pogodzą się! Wszystko się u nich zmieni

W 1598 odcinku "M jak miłość" Karolina znów trafi do kliniki z nowymi objawami. Okaże się, że nadal potrzebuje specjalistycznej pomocy. Dziewczyna przekaże w 1598 odcinku "M jak miłość", że doznała kolejnego urazu i przewidzi, że to może być koniec jej kariery. Diagnoza zniszczy wszystko! Karolina będzie narażona na stratę tego co kocha. Aneta spróbuje pocieszyć pacjentkę i da jej podarowany wcześniej talizman, by ją ochronił. Lekarka pozna też sekret młodej pacjentki, która zwierzy się, że ma problemy w klubie piłkarskim, bo donoszą na nią zazdrosne koleżanki. 

Przeczytaj: Nowy Janek w M jak miłość. Pierwszy kochanek Aleksandry będzie ojcem Marcina i Olka! - ZDJĘCIA

Chociaż diagnoza Anety w 1598 odcinku "M jak miłość" może przekreślić wszystko, Karolina podejmie się leczenia i zawalczy o pasję. W tamtym momencie Aneta nie będzie miała jeszcze pojęcia, że pacjentka prawdopodobnie jest jej przyrodnią siostrą! To Iwona (Hanna Śleszyńska) w 1598 odcinku "M jak miłość" wspomni o zmarłym ojcu Anety, który przed śmiercią zdążył założyć nową rodzinę. Za jakiś czas w "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że to właśnie młoda piłkarka jest siostrą Chodakowskiej! To może zmienić wszystko.

Najnowsze