M jak miłość. Franka rzuci Pawła tuż przed ślubem! Pozna prawdę o jego kochance

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Franka rzuci Pawła tuż przed ślubem! Pozna prawdę o jego kochance

M jak miłość. Franka rzuci Pawła tuż przed ślubem! Pozna prawdę o jego kochance

Dramat Pawła w "M jak miłość" po wakacjach 2021! W nowym sezonie Zduński (Rafał Mroczek) z Franką (Dominika Kachlik) zaczną przygotowania do ślubu i hucznego wesela. Ale jak to zwykle bywa w życiu - licho nie śpi! Ufna i pełna radości życia Franka przypadkiem pozna cała prawdę o... kochance Pawła! I co może zrobić w odpowiedzi pełna temperamentu, szalona góralka w "M jak miłość"? Oczywiście, rzuci narzeczonego przed samym ślubem! Wiemy jak to się skończy!

"M jak miłość". Franka znów rzuci narzeczonego przed ślubem? Kochanka Pawła to za dużo!

Ujawniamy: po wakacjach w "M jak miłość" Franka może rzucić Pawła! Sprawa wygląda poważnie, bo narzeczeni będą mocno zajęci przygotowaniami do ślubu i będzie się zanosiło na huczną imprezę. Ale nic nie pójdzie tak, jak zakochani sobie wymarzą! Czy Franka znów to zrobi i ucieknie przed samym ślubem?

Wszystko zacznie się od tego w nowym sezonie "M jak miłość", że w nowym bistro Kingi pojawi się była kochanka Pawła, Majka (Laura Samojłowicz). Głodna, brudna, źle ubrana kobieta wzbudzi litość Franki, która szybko zatrudni ją w bistro. Ale nie będzie miała pojęcia, że to była narzeczona Pawła! Co się wydarzy, kiedy się o tym dowie?  

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Patrycja tuż przed porodem zdana na łaskę Argasińskiego. Nikt się nie dowie, że to nie jego dziecko - ZDJĘCIA

M jak miłość odc. 1511. Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1511. Franka (Dominika Kachlik)

Niestety, gorący temperament góralki w "m jak miłość" natychmiast da o sobie znać w tej paskudnej sytuacji. Bo jak to, była dziewczyna jej narzeczonego w jej życiowym sukcesie, odnowionym bistro Kingi?

Co gorsze, Majka w "M jak miłość" szybko skuma się z porzuconym przez Frankę narzeczonym i zaczną spiskować przeciwko Zduńskiemu i jego ukochanej. I na efekty nie trzeba będzie długo czekać - charakter Franki im w tym pomoże.

Czy w nowym sezonie "M jak miłość" powtórzy się moment, w którym Franka i Paweł poznali się? Uciekająca panna młoda - ten wariant góralka już przećwiczyła, w dodatku z sukcesem. Czy będzie chciała to powtórzyć? Zobaczymy w nowych odcinkach serialu zaraz po wakacjach 2021! 

Nie przegap: M jak miłość. Lilka zostawi bogatego kochanka i zacznie szukać Mateusza? Ale będzie już za późno

M jak miłość, odc. 1577: Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze