M jak miłość. Dramatyczne losy Magdy i Budzyńskiego. Anna Mucha aż zawyła jak czytała co ich czeka - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Dramatyczne losy Magdy i Budzyńskiego. Anna Mucha aż zawyła jak czytała co ich czeka - WIDEO

M jak miłość. Dramatyczne losy Magdy i Budzyńskiego. Anna Mucha aż zawyła jak czytała co ich czeka - WIDEO

2021-10-06 14:02

To co będzie się działo w "M jak miłość" w najbliższych odcinkach zmrozi krew w żyłach wielu widzom. Anna Mucha nie ma co do tego żadnych wątpliwości i przy okazji zapowiedzi nowych odcinków w "Kulisach serialu M jak miłość" przyznała, że sama nie mogła uwierzyć co czeka bohaterów. Chodzi także o jej postać Magdę i Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), którzy są jedną z bardziej lubianych par w "M jak miłość", a ich wątek dostarcza zawsze sporo emocji. Zobaczcie w specjalnym WIDEO jak Mucha zareagowała na to co spotka Budzyńskich!

Co będzie dalej w "M jak miłość" z Magdą i Budzyńskim?

Magda i Andrzej Budzyński w "M jak miłość" to idealne, kochające się małżeństwo, ale wszystko wskazuje na to, że nawet nad ich związkiem zawisną czarne chmury. Już do dawna obok Magdy kręci się zakochany w niej nauczyciel Ani, Adam Warecki (Wojciech Świeściak). I choć Budzyńska stanowczo, zdecydowania określiła zasady ich przyjaźni, dała Adamowi jasno do zrozumienia, że jest szczęśliwą mężatką i to się nigdy nie zmieni, to Warecki nie odpuści sobie Magdy tak szybko. A z tego w "M jak miłość" mogą być same kłopoty! Mimo, że Magda kocha Budzyńskiego całym sercem i nigdy by go nie zdradziła, to Adam może się posunąć do każdej podłości,żeby ich rozdzielić.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1607: Joasia umiera. Ta diagnoza wstrząśnie Chodakowską!

Wystarczy tylko w "M jak miłość" spojrzeć na to co się stało z Izą (Adriana Kalska) i Marcinem (Mikołaj Roznerski). Jak intrygi, podłe manipulacje, kłamstwa na temat Izy w połączeniu z toksyczną zazdrością Chodakowskiego zniszczyły ich piękną miłość. Rozwód Izy i Marcina w "M jak miłość" na razie nie jest jeszcze przesądzony, ale między nimi nic już nie będzie takie jak dawniej!

Sprawdź też: Nowa Marysia w M jak miłość. Rogowski padnie na widok totalnie odmienionej Marii - WIDEO

Magda i Budzyński w "M jak miłość" rozstaną się przez Wareckiego?

Czy Magda i Budzyński w "M jak miłość" podzielą los Izy i Marcina i też się rozstaną? Tego na razie nie wiadomo, ale Anna Mucha w "Kulisach serialu M jak miłość" nie kryła, że wstrząsnęły nią wydarzenia z najbliższych odcinków serialu. Nie tylko wątku jej bohaterki, ale także innych postaci. Aż strach pomyśleć co scenarzyści przygotowali dla Budzyńskich po słowach Muchy i tym jak zawyła na wizji.

- Kochani, co ja wam będę mówić! Jak czytałam odcinki, scenariusze tego sezonu "M jak miłość", to zrobiłam tylko tak... I wy zrobicie to samo. Obiecuję wam! Będą totalne emocje, będzie wzruszenie, będzie dużo radości, będą niespodzianki, będą intrygi, będzie miłość, bo to jest "M jak miłość" - zapowiedziała Mucha.

NIŻEJ zobaczcie WIDEO z reakcją Anny Muchy na to, co się wydarzy w "M jak miłość" >>>

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Wypadek Izy przed rozwodem z Marcinem, napad na Kingę, Marysia zmieni się nie do poznania!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze