Gwiazdy

"M jak miłość". Co gwiazdy serialu robią w wakacje? Sprawdziliśmy, jak spędzają lato Kasia Cichopek, Mikołaj Roznerski, bracia Mroczek i inni

Jak spędzają wakacje gwiazdy serialu "M jak miłość"? Wybrali zagraniczne wczasy, wypoczynek w Polsce, a może są tak pochłonięci pracą, że wcale nie mają wolnego? Sprawdziliśmy, co w to lato robią najpopularniejsi aktorzy z "M jak miłość".

Spis treści

  1. Serial "M jak miłość" 
  2. Wakacyjna przerwa w "M jak miłość" 
  3. Wakacje gwiazd serialu "M jak miłość" 
  4. Rafał Mroczek na wakacjach 

Serial "M jak miłość" 

Serial "M jak miłość" należy do najchętniej oglądanych polskich telenowel. Perypetie rodziny Mostowiaków są emitowane na antenie TVP2 od 4 listopada 2000 roku i gromadzą przed telewizorami miliony fanów. Przez lata w obsadzie hitu zachodziło wiele zmian. Pojawiali się nowi bohaterowie, a niektórzy rozstawali się z produkcją. Jest jednak liczne grono aktorów, którzy są członkami ekipy od samego początku. 

Czytaj także: Grała Anię w "M jak miłość". Zobacz jak wyrosła!

Wakacyjna przerwa w "M jak miłość" 

Do tej pory wyemitowane zostały 23 edycje "M jak miłość". Podobnie jak w przypadku innych popularnych produkcji TVP, serial ma aktualnie wakacyjną przerwę. W czasie letnich miesięcy nie zobaczymy także innych popularnych hitów, jak na przykład Na sygnale czy Barwy szczęścia.

Nowe odcinki uwielbianej "Emki" widzowie zobaczą dopiero od 4 września 2023 roku. 

Wakacje gwiazd serialu "M jak miłość" 

Lato to dla wielu z nas czas na odpoczynek. Choć serial "M jak miłość" ma teraz przerwę, wcale nie oznacza to, że jego aktorzy mają wolne. Produkcja regularnie informuje na Instagramie o tym, że pracuje nad nowymi odcinkami telenoweli. 

Wszystko jednak wskazuje, że wiele osób z obsady może pozwolić sobie na wakacyjne chwile. Kto zdecydował się na wyjazd za granicę? A kto wypoczywa, korzystając z uroków Polski? Sprawdziliśmy, jak spędzają wakacje gwiazdy "M jak miłość". Co słychać u najpopularniejszych członków ekipy? 

Rafał Mroczek na wakacjach 

Na wypoczynek w ostatnim czasie mógł pozwolić sobie między innymi Rafał Mroczek, który w "M jak miłość" wciela się w rolę Pawła Zduńskiego. Jeden z braci bliźniaków najprawdopodobniej nie wypoczywał tylko w jednym miejscu, bo tuż po tym, jak pozował na zdjęciach w Lizbonie, dodał filmik z którego wynika, że wraz z córką wypoczywał w Egipcie. Niedługo później Rafał Mroczek opublikował na Instagramie zdjęcie z pisklęciem, podpisane "Wakacje na wsi". 

Jesteś ciekawy, jak spędzają wakacje pozostali aktorzy z serialu "M jak miłość"? Koniecznie zajrzyj do naszej galerii! 

Najnowsze