M jak miłość. Będzie kolejna zdrada Andrzeja! Sam Budzyński przyzna się do tego, co zrobił żonie! - WIDEO

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Będzie kolejna zdrada Andrzeja! Sam Budzyński przyzna się do tego, co zrobił żonie! - WIDEO

M jak miłość. Będzie kolejna zdrada Andrzeja! Sam Budzyński przyzna się do tego, co zrobił żonie! - WIDEO

2022-04-26 12:51

Na jednej zdradzie w "M jak miłość" się nie skończy! Magda (Anna Mucha) nie ma pojęcia, że ukochany Andrzej (Krystian Wieczorek) przespał się z Julią Malicką (Marta Chodorowska) we Wrocławiu, a ona nadal żyje w niewiedzy i kłamstwie. Budzyński jeszcze jakiś czas będzie oszukiwał żonę w "M jak miłość", ale to nie potrwa w nieskończoność. Wiadomo już, że będzie kolejna zdrada Magdy, co podwójnie ją dobije. Ile może znieść chora na serce Budzyńska? Jeśli dowie się prawdy, nie przeżyje podwójnej zniewagi. Tym bardziej, że Julia nie zamierza odpuszczać. Zobacz WIDEO z tych scen.

Podwójna zdrada Magdy! Nawet Anna Mucha jest w szoku, co wyprawia się w "M jak miłość"! 

Magda w "M jak miłość" jest oszukiwana z każdej strony i nie ma pojęcia, że ukochany Andrzej to zdrajca i oszust. Sama Anna Mucha przyznaje, że nie wyobrażała sobie aż takiego zwrotu akcji w wątku Budzyńskich.

- Związek Andrzeja i Magdy jest na pewno takim wzorowym związkiem, wymarzonym. I wiem, że to jest też związek, który widzowie bardzo lubią, piszecie do mnie. To jest taki solidny fundament naszego serialu. Czy na pewno? - mówi aktorka w kulisach "M jak miłość" i sama przyznaje, że z zapartym tchem czeka na rozwój wydarzeń. Wiadomo już, że Andrzej będzie brnął w kłamstwa, ale Budzyńska na pewno nie przewidzi, że zostanie zdradzona podwójnie! Nie tylko w związku z seksem Andrzeja i Julii, ale też przez przyjaciół. Kamil (Marcin Bosak) i Anita (Melania Grzesiewicz) znają przecież prawdę o zdradzie, a mimo wszystko milczą.

- Jestem przekonany, że Andrzej chciał to swojemu załatwić ze wszystkimi konsekwencjami, które się z tym wiążą. Kamil mu tak naprawdę skomplikował i utrudnił, paradoksalnie sytuację! Bo wszyscy będą musieli żyć w jakimś kłamstwie. Magda kiedy się o tym dowie - jeśli się dowie - nie tylko będzie bolało ją, że Andrzej ją zdradził, tylko zdradzili ją wszyscy dookoła przyjaciele - tłumaczy Krystian Wieczorek w kulisach "M jak miłość" i nie da się ukryć, że ma rację, bo zdrada męża to jedno, ale Budzyńską zdradzą też bliscy, od których wymaga się szczerości. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1664: Marysia przywita Lilkę w Grabinie i się zacznie. Żona Mateusza nie spodziewa się takiej reakcji Mostowiaków

W nadchodzących odcinkach "M jak miłość" Magda zauważy dziwne zachowanie męża, ale zgoni to na chorobę! Nadal nie domyśli się, że to nie Kamil zdradził Anitę, a Andrzej ją. 

- Jak się powiedziało "a", to trzeba powiedzieć "b" w tym kłamstwie. Stwarzać pozory. Andrzejowi w utrzymywaniu kłamstwa pomagają inne problemy. Pod tymi innymi problemami można skryć ten główny, najważniejszy i to go trochę kamufluje - tłumaczy Krystian Wieczorek w kulisach "M jak miłość", a działania jego bohatera doprowadzą do tego, że Magda będzie przekonana o chorobie męża i każe mu iść do lekarza. Tak naprawdę Andrzej będzie cierpiał z powodu wyrzutów sumienia, a wiadomo już, że Julia nie odpuści i szykuje plan, jak zdobyć Andrzeja. Malicka nawet przyjaciółce zwierzy się, że ma zamiar walczyć o kochanka.

- Magda nie jest przygotowana na ten rodzaj trzęsienia ziemi. Powiem wam tak, ja też nie jestem przygotowana i za każdym razem jak czytam scenariusz kolejnego odcinka to robię tak "no ciekawe co będzie dalej!!!" - mówi Anna Mucha w kulisach "M jak miłość". 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1658: Paweł znajdzie testament Franki w tajnej skrytce. Tak pozna prawdę o dziecku i ciąży? - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Andrzej zdradził Magdę z Julią, ale na tym nie koniec! Jak i kiedy Magda pozna prawdę o zdradzie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze