M jak miłość. Barbara zmieni się nie do poznania. Tak ją odmłodzi Józef Modry. Przy nim nie będzie już sama - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Barbara zmieni się nie do poznania. Tak ją odmłodzi Józef Modry. Przy nim nie będzie już sama - WIDEO

M jak miłość. Barbara zmieni się nie do poznania. Tak ją odmłodzi Józef Modry. Przy nim nie będzie już sama - WIDEO

2022-01-26 11:25

Barbara (Teresa Lipowska) z "M jak miłość" odmłodnieje przy Józefie Modrym (Stefan Friedmann), a przyjaźń seniorki rodu Mostowiaków z sąsiadem z Grabiny pomoże jej walczyć z samotnością, która coraz bardziej będzie się dawała we znaki. Nowe odcinki "M jak miłość" przyniosą zaskakujące zmiany w życiu Barbary, które na nowo zbliży się do Modrego. To właśnie Józef zadba o to, żeby Mostowiakowa nie siedziała sama w domu, będzie ją wspierał w trudnych chwilach, kiedy nawet w gronie rodziny poczuje się bardzo samotna. Przyjaźń Barbary i Modrego wkrótce w "M jak miłość" rozkwitnie tak bardzo, że połączy ich coś więcej. Zobaczcie WIDEO z "Kulis serialu".

Czy Barbarę i Modrego w "M jak miłość" połączy także miłość?

Przemiana Barbary w "M jak miłość" pod wpływem uczucia, które jeszcze silniej połączy ją z Józefem Modrym będzie sporym zaskoczeniem rodziny Mostowiaków. Już w 1635 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) zauważy jak wspaniały wpływ na seniorkę mają spotkania, spacery z przyjacielem. Józef będzie coraz częstszym gościem w domu Barbary w Grabinie, a ona za każdym razem będzie go przyjmować z otwartymi ramiona, z życzliwością i uśmiechem na ustach. Nawet jeśli będzie musiała przy tym ukrywać, co tak naprawdę czuje. Bo nadejdzie taki czas, że Barbara poczuje się samotna jak nigdy i coraz częściej będzie wspominać śmierć ukochanego Lucjana (śp. Witold Pyrkosz).

- Przyjaźń Barbary i Modrego jest rzeczą bardzo cenną. Są w jakiś sposób sobie potrzebni. My jesteśmy w jakiś sposób zostawieni sami sobie. Nawet jeżeli mamy rodzinę, to zostajemy nie samotni, ale sami.  Seniorzy powinni się wspierać. Chodzi o to, żeby być potrzebnym dla ludzi i wyjść z tego fotela - zaznaczyła Teresa Lipowska w "Kulisach serialu M jak miłość".

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1634: Basia zaskoczy wszystkich na ślubie Pawła! Będą patrzyli tylko na córkę Zduńskiego - ZDJĘCIA, WIDEO

W "Kulisach serialu M jak miłość" już możemy zobaczyć sceny jak Modry zbliża się do Barbary, żeby pomóc jej w trudnych chwilach. Przecież zawdzięcza przyjaciółce życie. To Mostowiakowa uratowała Józefa, kiedy chciała go zabić opiekunka psychopatka Ola (Magdalena Rembacz), która chciała przejąć majątek samotnego staruszka. Dzięki interwencji i czujności Barbary Modry przeżył!

W 1635 odcinku "M jak miłość" Barbara i Modry wybiorą się razem na spacer z kijkami nordic walking po Grabinie i skorzystają z okazji, żeby tak szczerze, od serca porozmawiać. Po powrocie do domu Mostowiakowa będzie wyglądała zupełnie inaczej, co nie umknie uwadze Marysi. - On wspomina swoją żonę, ja Lucka. Tak sobie gadamy, gadamy... - wyjaśni seniorka, która dzięki przyjacielowi znów poczuje, że żyje pełnią życia. - Jeden krótki spacer, a tak odmłodniałaś - pochwali ją Marysia.

Sprawdź też: M jak miłość. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski wrócili na plan po rozstaniu! Nie robią już zdjęć razem. Nawet z dziećmi - ZDJĘCIA

Dla Modrego w "M jak miłość" Barbara stanie się kimś więcej, najbliższą osobą, członkiem rodziny, której Józef nie ma. W pewnym sensie zastąpi mu zmarłą żonę, choć on nigdy nie wypełni pustki w sercu Mostowiakowej po zmarłym Lucjanie.

- Basia jest wspaniała, jest urocza, jest mądra. Zapominamy o wieku, rozmawiając ze sobą. To jest przede wszystkim przyjaźń, bardzo już rzadkie i zapomniane słowo. A zwłaszcza między panią i panem. Jeżeli są dwie osoby, to już jest łatwiej. A jeżeli to są dwie osoby płci przeciwnej, to jeszcze coś wkrada się w takie zajęcia. Takie drobne, fajne uczucie... - zapowiedział Stefan Friedmann w "Kulisach serialu M jak miłość".

M jak miłość. Barbara zmieni się nie do poznania. Tak ją odmłodzi Józef Modry!
Najnowsze