M jak miłość, odcinek 1538: Józef Modry zginie? Ola poda mu zabójczką dawkę leków. Artur w ostatniej chwili wkroczy do domu Józefa

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1538: Józef Modry zginie? Ola poda mu zabójczką dawkę leków. Artur w ostatniej chwili wkroczy do domu Józefa

M jak miłość, odcinek 1538: Józef Modry zginie? Ola poda mu zabójczką dawkę leków. Artur w ostatniej chwili wkroczy do domu Józefa

W 1538 odcinku "M jak miłość" Józef Modry (Stefan Friedmann) umrze, a zabije go opiekunka Ola (Magdalena Rembacz)? Dramatyczne sceny rozegrają się w domu przyjaciela Barbary (Teresa Lipowska) - wołanie o ratunek, szybka interwencja Artura Rogowskiego (Robert Moskwa), który pokona Olę i wedrze się do domu Modrego, a w finale aresztowanie psychopatki. Czy dla Józefa w 1538 odcinku "M jak miłość" nie będzie za późno skoro opiekunka poda mu zabójczą dawkę leków? Widzowie zobaczą śmierć Modrego?

"M jak miłość" odcinek 1538 - poniedziałek, 2.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1538 odcinku "M jak miłość" w domu Józefa Modrego rozegra się dramatyczna walka o jego życie! Samotny staruszek już nie będzie miał sił, by się bronić, kiedy psychopatka Ola dopadnie go z trucizną! Czy ktoś zdąży wkroczyć do tego domu zanim będzie za późno?

Czy Józef umrze w 1538 odcinku "M jak miłość"? Wiele wskazuje na to, że tak się może stać, bo pomoc nadciągnie dosłownie w ostatniej chwili! A wszystko zacznie się od tego, że oszukiwany "wielką miłością" Oli Modry przyłapuje ją z kochankiem (Michał Leszczyński). W ten sposób Józef odkryje, że psychopatka zwyczajnie go okłamuje, okrada i ma zamiar zabić! Jaka będzie odpowiedź morderczyni? 

M jak miłość. Barbara zginie?! Morderczyni Ola najpierw otruje Józefa, a potem spowoduje wypadek - WIDEO

Niestety, jedyna dla psycholki możliwa - po prostu w 1538 odcinku "M jak miłość" zacznie go mordować! Zdenerwowana zmusi Modrego go do zażycia kolejnej, tym razem śmiertelnej, dawki leków!

Na szczęście w domu Modrego w 1538 odcinku "M jak miłość" zjawi się Artur (Robert Moskwa), którego przerażona Barbara wyśle do przyjaciela. Tym razem jednak mąż Marysi (Małgorzata Pieńkowska) będzie stanowczy - nie da się omamić kolejną bajeczką oszustki, odepchnie ją od drzwi pokoju Józefa i znajdzie go kompletnie nieprzytomnego! Kiedy Artur stwierdzi w jakim stanie jest Józef, natychmiast wezwie karetkę.

Na szczęście dla wszystkim w tym samym czasie 1538 odcinka "M jak miłość", Andrzejek (Tomasz Oświeciński) znajdzie list gończy Oli i jej kochanka! Andrzejek i Sonia (Barbara Wypych) zdążą złapać morderczynię, zanim ucieknie. Czy pogotowie przyjedzie równie szybko i lekarze uratują Modremu życie?    

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze