M jak miłość. Artur Rogowski nie zdąży uratować Józefa Modrego przed śmiercią? Opiekunka go otruje! - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Artur Rogowski nie zdąży uratować Józefa Modrego przed śmiercią? Opiekunka go otruje! - WIDEO

M jak miłość. Artur Rogowski nie uratuje Józefa Modrego przed śmiercią? Opiekunka Ola go otruje! - WIDEO

2020-10-08 11:52

Józef Modry (Stefan Friedmann) z "M jak miłość" umrze, a bezwzględna opiekunka Ola (Magdalena Rembacz) zrealizuje swój plan i go zabije? Wkrótce po tym jak Ola odkryła testament Modrego i przekonała się, że po śmierci samotnego seniora wszystko dostanie Barbara (Teresa Lipowska) w jego domu w Grabinie rozegrają się przerażające sceny! Nie dość, że opiekunka otruje Józka, to jeszcze będzie chciała upozorować wypadek Mostowiakowej. Nagle do akcji wkroczy Artur Rogowski (Robert Moskwa). To wszystko wydarzy się w jednym z nowych odcinków "M jak miłość" w październiku. Zobaczcie już te sceny w "Kulisach serialu M jak miłość".

Czy Józef Modry z "M jak miłość" umrze? Co opiekunka Ola mu zrobi?

Śmierć Józefa Modrego w "M jak miłość" to tylko część intrygi Oli, bezdusznej, sprytnej opiekunki oszustki, która nieprzypadkowo zjawiła się w Grabnie. Upatrzyła sobie starszego, samotnego mężczyznę już dawno. Została jego opiekunką, żeby dobrać się do majątku Modrego. Ale na drodze Oli stanęła Barbara. Seniorka rodu Mostowiaków w "M jak miłość" nie spocznie póki nie udowodni, że w domu jego przyjaciela dzieje się coś złego, że Józek jest ofiarą Oli. Nawet jeśli będzie miała wystąpić przeciwko własnej rodzinie, a Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur uwierzą bardziej Oli. Bo psychopatka postanowi zrobić z Barbary wariatkę!

Patrz też: M jak miłość. Barbara zginie?! Morderczyni Ola najpierw otruje Józefa, a potem spowoduje wypadek

W jednym z nowych odcinków "M jak miłość" w październiku Modry będzie bliski śmierci! Ola niemal siłą otruje go lekami, a niczego nieświadomy senior będzie dalej myślał, że kobieta naprawdę o niego dba, a nawet go kocha i chce wziąć z nim ślub. W tym czasie Barbara nie będzie już miała wstępu do domu Józefa! Na szczęście dosłownie w ostatniej chwili do akcji wkroczy Rogowski. Zaniepokojony słowami teściowej, że Ola może chcieć zabić Modrego.

- Opiekunka ma wygląd istoty niewinnej. W taki też sposób mówi, uśmiech nie schodzi z jej twarzy, jest wiarygodna. Patrzy prosto w oczy. Sprytna jest, ma w tym doświadczenie, bo to zawodowy oszust. Jak się okazuje oszukała wszystkich poza głową rodu Mostowiaków. Kto jak nie Barbara powinien zachować tę ostateczną czujność. I całe szczęście, że ją zachowała... - powiedział w "Kulisach serialu M jak miłość" serialowy Artur, czyli Robert Moskwa.

M jak miłość. Barbara zginie?! Morderczyni Ola najpierw otruje Józefa, a potem spowoduje wypadek - WIDEO

Niebawem w "M jak miłość" dojdzie do ostatecznej konfrontacji Oli z Barbarą! Ale wcześniej Artur wedrze się do domu Modrego. Odepchnie pilnującą drzwi Olę. Po chwili zobaczy umierającego staruszka po zażyciu silnych leków. Stanie się dla niego jasne, że Ola go otruła.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1535: Piotrek odejdzie od Kingi i zostawi ją z Pawłem. Nawet córka Lenka stanie po stronie wujka!

- Barbara może wytrącić Olę z linii natarcia. Walka z nią będzie bardzo trudna, a jak się skończy? Wkrótce się przekonamy... - dodała serialowa Ola w "Kulisach serialu M jak miłość". To już pewne, że psychopatka będzie chciała zabić też Barbarę. Spowoduje groźny wypadek!

M jak miłość odc. 1538. Józef Modry (Stefan Friedmann), Artur (Robert Moskwa)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1538. Józef Modry (Stefan Friedmann), Artur (Robert Moskwa)
M jak miłość, odc. 1531. Józef Modry (Stefan Friemann), Ola (Magdalena Rembacz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1531. Józef Modry (Stefan Friemann), Ola (Magdalena Rembacz)
M jak miłość odc. 1537. Józef Modry (Stefan Friedmann), Ola (Magdalena Rembacz)

i

Autor: tvp/vod M jak miłość odc. 1537. Józef Modry (Stefan Friedmann), Ola (Magdalena Rembacz)
Najnowsze