M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan w ciąży traktowana jak królowa! Chwali się warunkami na planie

2020-06-05 9:45 jkk
M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan w ciąży traktowała jak królowa! Chwali się warunkami na planie
Autor: tvp/vod M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan w ciąży traktowała jak królowa! Chwali się warunkami na planie

Na planie "M jak miłość" Barbara Kurdej-Szatan, grająca serialową Joasię jest traktowana jak królowa! Jak wiemy, gwiazda serialu weszła na plan zdjęciowy w ciąży - fani martwili się, czy w ogóle w odmiennym stanie do serialu wróci... Jednak Kurdej-Szatan zadbała zarówno o to, żeby w nowym sezonie "M jak miłość" pojawić się, ale i o dobre samopoczucie w pracy. Na jakie specjalne traktowanie Joasi z "M jak miłość" zgodziła się produkcja? Trzeba przyznać, że inne gwiazdy mogą Kurdej-Szatan jedynie pozazdrościć...

M jak miłość. Serialowa Joasia traktowana jak królowa. Produkcja zgodziła się na wszystko!

Joasia w licznych wywiadach nie ukrywa, że jej ciąża jest dla niej najważniejsza. Ale gwiazda zadbała również o to, żeby nie zejść z planu "M jak miłość" i pojawić się w kolejnym sezonie serialu po wakacjach 2020! 

Kurdej-Szatan poinformowała producentów serialu już w styczniu, że spodziewa się drugiego dziecka. Specjalnie dla niej twórcy dostosowali scenariusz serialu tak, żeby mogła nagrać sceny z nowego sezonu jeszcze na poprzednim planie "M jak miłość". Ale to nie koniec przywilejów. Czym chwali się Kurdej-Szatan? 

Zobacz też: M jak miłość. Małgosia wróci z USA? Barbara Kurdej-Szatan odchodzi, ale namawia Joannę Koroniewską na powrót do serialu

 

- Miałam swój kamper, owoce, był ratownik medyczny. Czułam się zaopiekowana - chwali Kurdej-Szatan w wywiadzie dla "Życia na gorąco". 

I choć wiele gwiazd może pochwalić się na planie zdjęciowym swoim "domkiem na kółkach", to jedna tylko  Kurdej-Szatan ma osobistego ratownika medycznego na każde skinienie i kosze owoców. 

Czy w ten sposób produkcja "M jak miłość" dba również o to, żeby planowana w związku z narodzinami dziecka Kurdej-Szatan, przerwa w pracy bna planie serialu nie wydłużyła sie. Czy serialowa Joasia wejdzie na kolejne nagrania z dzieckiem i nianią?

Dla fanów serialu istotne jest, czy Joasia zniknie, a jeżeli tak, to na jak długo z "M jak miłość". Powrót Leszka (Sławek Uniatowski) i możliwość ponownego zejścia się tej pary budzi ogromne emocje i nadzieje widzów "M jak miłość". Czy Joasia w swoim serialowym życiu też zazna królewskiego życia?   

M jak miłość po wakacjach 2020. Leszek przeżyje i trafi do szpitala! Cudem pokona śmierć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Super Raport 04 VI (Goście: Borowski, Jakubiak, J.Sokołowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.