M jak miłość. Argasiński zmusi Patrycję, by kryła jego romanse w szpitalu. Nigdy nie pozwoli jej odejść!

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Argasiński zmusi Patrycję, by kryła jego romanse w szpitalu. Nigdy nie pozwoli jej odejść!

M jak miłość. Argasiński zmusi Patrycję, by kryła jego romanse w szpitalu. Nigdy nie pozwoli jej odejść!

2021-08-13 15:30

Argasiński (Karol Strasburger) z "M jak miłość" regularnie zdradzał żonę i ona o tym doskonale wie. Patrycja (Alżbeta Lenska) zakochała się w Łukaszu (Jakub Józefowicz) m.in. dlatego, że Jerzy preferował piękne lekarki i pielęgniarki ze swojej pracy. W 1596 odcinku "M jak miłość" Argasiński zmusi Patrycję, by ta udawała jakim to nie jest złotym człowiekiem. Każe jej ukryć koszmar zdrady i jego wszystkie kochanki. Nie pozwoli jej odejść i postawi w sytuacji bez wyjścia. Zastraszona Patrycja wyjawi sekrety męża?

"M jak miłość" odcinek 1596 - wtorek, 7.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1596 odcinku "M jak miłość" Argasiński przymusi Patrycję, by udawała wielką miłość i kłamała, że jej życie jest idealne. Wszystko na pokaz przed dziennikarzem, który zrobi wywiad na temat Jerzego. Chociaż Patrycja będzie nosić pod sercem dziecko Łukasza, na życzenie męża uda, że są cudowną rodziną. 

- Chyba wypadło całkiem nieźle... - rzuci zadowolony Jerzy w 1596 odcinku "M jak miłość". - Zwłaszcza ten fragment o rodzinie. Prawie uwierzyłam - sarkastycznie skomentuje Patrycja. - Dlaczego tak się zachowujesz? Izolujesz się, prawie się do mnie odzywasz... Przecież doszliśmy w kluczowych sprawach do porozumienia, więc może pora na zawieszenie broni? - podsumuje podły Jerzy, chociaż to przecież on zastrasza żonę, która nie może się czuć swobodnie.

Przeczytaj: Ula z M jak miłość żegna się ze wszystkimi. Poważnie chora Iga Krefft umieściła przejmujący wpis. Chodzi o jej chorobę

Patrycja z "M jak miłość" pochwaliła się na czym jeździ! Alżbeta Lenska pokazała wszystko! - WIDEO, ZDJĘCIA

W 1596 odcinku "M jak miłość" Patrycja wygarnie Jerzemu jego koszmarne przewinienia, zdrady i tabun kochanek. Nie wytrzyma dłużej udawania słodkiej żonki. 

- To, co powiedziałem o rodzinie, to prawda. Nasza rodzina jest dla mnie najważniejsza. A teraz, gdy wkrótce ma się powiększyć, jestem gotowy wszystko ci wybaczyć... Zapomnimy o tym, co było złe i zaczniemy nowe życie - powie Jerzy w 1596 odcinku "M jak miłość". - Zaczniemy od nowa... nasze stare życie. Wszystko będzie tak, jak wcześniej. Młode lekarki, pielęgniarki... Myślisz, że nie wiedziałam? Nawet specjalnie się z tym nie kryłeś... I teraz ty jesteś gotowy wybaczyć mnie? - zapyta wściekła Patrycja.

Przeczytaj: 19-letnia Ala z M jak miłość bierze ślub? Alicja Ostolska pokazała zdjęcie sukni ślubnej!

Argasiński w "M jak miłość" nie da Patrycji dyskutować. Błyskawicznie ukróci jej pretensje. - Chcesz, czy nie, stworzymy razem rodzinę. Będę o to walczył! Na wszelkie możliwe sposoby! - rzuci agresywnie Jerzy i wyjdzie. Patrycja zrozumie, że nie było sensu wypominać mu zdrad, bo mąż i tak pozostanie nieugięty. Argasiński 1596 odcinku "M jak miłość" jasno da do zrozumienia, że dorwie Łukasza i nie pozwoli mu zbliżyć się do Patrycji. Nawet jeśli wie, że dziecko, które nosi pod sercem jest właśnie jego. 

Najnowsze