M jak miłość: Aneta wpadnie w depresję przez szefa zboczeńca! Dawny koszmar z rozprawy Olka powróci

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość: Aneta wpadnie w depresję przez szefa zboczeńca! Dawny koszmar z rozprawy Olka powróci

M jak miłość: Aneta wpadnie w depresję przez szefa zboczeńca! Dawny koszmar z rozprawy Olka powróci

W nowych odcinkach "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) znów wpadnie w depresję! Już raz przeżyła podobny kryzys z powodu aresztowania i procesu Olka (Maurycy Popiel), oskarżonego o zabójstwo Artura (Tomasz Ciachorowski). Tym razem sytuacja może się powtórzyć, bo nowy szef (Karol Strasburger) w szpitalu okaże się napalonym na nią zboczeńcem! A kiedy Aneta wyraźnie pokaże, że jedynym jej mężczyzną jest Olek, drań postanowi złamać jej karierę. Czy ordynator w "M jak miłość" okaże się bardziej niebezpieczny dla Anety niż prokurator dla Olka?

Aneta w "M jak miłość" na skraju załamania nerwowego! Koszmar sprzed wielu miesięcy powróci

Aneta w nowych odcinkach "M jak miłość" będzie musiała zmierzyć się z nowym wrogiem. Jest nim nowy ordynator, w którym oboje małżonkowie Chodakowscy pracują. Niestety, zapowiada się na to, że w krótkim czasie nowy szef wpędzi Anetę w depresję!

Jak pamiętamy, waleczna Aneta znalazła się już raz na skraju depresji w "M jak miłość". Aresztowanie Olka na ślubie i Marcina odebrało jej siły do życia. Dzięki wsparciu całej rodziny Chodakowskich podniosła się wówczas i nie tylko zawalczyła o to, aby jej ukochany się nie załamał, ale i pokazała, że potrafi ograć nawet prokuratora! Czy z nowym wrogiem, który będzie zagrażał jej bezpośrednio w nowych odcinkach serialu poradzi sobie równie dobrze?    

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2354: Koniec hotelu Stańskich. Bożena i Bruno zbankrutują?

M jak miłość. Koniec Anety. Ohydny ordynator zniszczy jej karierę lekarską, bo nie będzie go chciała - WIDEO

Ohydny człowiek, jakim dość szybko okaże się ordynator Jerzy Argasiński w "M jak miłość", zwróci uwagę na Anetę z powodu jej gorącej miłości z mężem! Kiedy szef przyłapie małżonków na uprawianiu seksu w szpitalu, nie da im żyć!

Ale najgorsze jest to, że nowy ordynator zacznie stosować wszystkie paskudne sztuczki wobec swojej podwładnej, nawet na granicy prawa! Nękanie, mobbing, molestowanie i przemoc słowna - czy taki pakiet wystarczy, aby znów wpędzić żonę Olka w depresję w "M jak miłość"?

- Rzeczywiście z panem ordynatorem może być wyjątkowo trudno - przyznaje grająca Anetę Ilona Janyst w "Kulisach "M jak miłość".   

- Pan doktor Argasiński jest człowiekiem zasadniczym bardzo - potwierdza słowa koleżanki z planu Karol Strasburger. - I wykorzystuje swoją pozycję ordynatora i w sposób dość surowy wykorzystuje swoich pracowników! - dodaje aktor w "Kulisach M jak miłość".

Czy Aneta poradzi sobie z takim wstrętnym typem w nowych odcinkach "M jak miłość"? Na szczęście na pewno nadal będzie miała u swojego boku całą rodzinę Chodakowskich!

Zobacz również: M jak miłość, odcinek 1553: Ula wypędzi rodzinę Bartka z siedliska. Przez nią Marzenka i Andrzejek stracą dom - ZDJĘCIA

Najnowsze