M jak miłość. Aneta w ciąży dzięki chorej pacjentce? Tylko jej matka Iwona pozna całą prawdę

i

Autor: MTL Maxfilm/ Instagram M jak miłość. Aneta w ciąży dzięki chorej pacjentce? Tylko jej matka Iwona pozna całą prawdę

M jak miłość. Aneta w ciąży dzięki chorej pacjentce? Tylko jej matka Iwona pozna całą prawdę

2021-08-21 18:52

Aneta z "M jak miłość" będzie w ciąży, tak jak Ilona Janyst, która prywatnie spodziewa się dziecka i drugi raz zostanie mamą? Nowy sezon "M jak miłość" przyniesie sporo zmian u Anety i Olka (Maurycy Popiel), którzy do tej pory nie myśleli o powiększeniu rodziny. Zwłaszcza Chodakowska, która nawet nie lubiła dzieci! Ale życie Anety zmieniła pacjentka, nastoletnia Karolina (Oliwia Motyka-Radłowska), której dramatyczną operację przeprowadziła razem z mężem. Dzięki niej poczuła instynkt macierzyński. A zdjęcie z "M jak miłość" po wakacjach, na którym Aneta jest razem z matką Iwoną (Hanna Śleszyńska) zwiastuje dobrą nowinę...

Czy Aneta z "M jak miłość" będzie w ciąży w nowym sezonie po wakacjach 2021?

Ciąża Anety w "M jak miłość" nie byłaby dla nikogo zaskoczeniem, bo prywatnie Ilona Janyst także zostanie niedługo mamą! Niespełna miesiąc temu aktorka z "M jak miłość" pochwaliła się ciążowym brzuszkiem, ale już wtedy nie grała w serialu. Ostatnie sceny z udziałem Anety kręciła na początku lipca. Później zaczęła się przerwa w zdjęciach, a ekipa wróci na plan dopiero pod koniec sierpnia. W wówczas nagranych odcinkach "M jak miłość" ciąża Ilony Janyst na pewno była już widoczna, więc istnieje spora szansa, że jej bohaterka także będzie spodziewała się dziecka.

Ponieważ w wątku Anety w "M jak miłość" już przed wakacjami wszystkie znaki wskazywały na zmiany jakie nastąpią w jej życiu w nowym sezonie, to chyba nikogo by nie zdziwi, gdyby Chodakowscy mieli zostać rodzicami. Zaczęło się od nastoletniej piłkarki Karoliny, pacjentki w klinice gdzie pracują Aneta i Olek, która stała się szczególnie bliska lekarce. Operacja Karoliny jaką wiele tygodni temu w "M jak miłość" przeprowadzili Chodakowscy będzie miała dramatyczny ciąg dalszy. Wyniki badań Karoliny potwierdzą bowiem, że nie wszystko poszło tak, jak początkowo wydawało się ortopedom. Dla Anety będzie to wyjątkowa porażka, bo między nią, a pacjentką narodziła się silna więź.

Nie przegap: Gwiazda M jak miłość kwitnie w ciąży, ale Ilona Janyst już nie gra Anety. Taka była decyzja produkcji

Już dawno w "M jak miłość" Olek zauważył, że żona "matkuje" pacjentce, zachowuje się tak, jakby Karolina była jej córką. Dlatego też poruszył z Anetą temat ich wspólnego dziecka. Chodakowski wpadł nawet w panikę, że Aneta chce założyć z nim rodzinę, zajść w ciążę. Przyznała mu się wtedy, że ostatnio sporo o tym myśli i zmieniła zdanie w sprawie dziecka, którego jeszcze kilka lat temu nie chciała.

- A ty chciałbyś? Mieć dzieci... z wariatką? - zapytała Olka w 1589 odcinku "M jak miłość" minionego sezonu. - Trudne pytanie. Jeśli odpowiem twierdząco… czy to znaczy, że sam jestem stuknięty? - zapytał Olek. - I to jak… Do kwadratu! - oceniła go żona.

Gwiazda M jak miłość jest w ciąży! Ilona Janyst pochwaliła się radosną nowiną! Aneta i Olek również zostaną rodzicami?

Sprawdź też: QUIZ. Jak dobrze znasz Chodakowskich z M jak miłość? Nie chodzi tylko o Izę i Marcina. Zaliczysz nawet 6/10!

Czy dzięki pacjentce Aneta w nowym sezonie "M jak miłość" zajdzie w ciążę? Wiele na to wskazuje! Jak choćby ostatnie zdjęcie Anety z matką, Iwoną Kryńską, która wygląda na wyraźnie wzruszoną, tym co usłyszy od córki. Nie jest żadną tajemnicą, że matka Anety bardzo czeka na wnuka. Chodakowska udawała nawet przed nią ciążę, gdy chora na raka Iwona nie chciała się leczyć! W ten sposób chciała ją przekonać, że ma dla kogo żyć.

Na zdjęciach zza kulis "M jak miłość" po wakacjach 2021 widać także Anetę z pacjentką Karoliną i Iwoną, a to z kolei dowodzi, że że nastolatka zostanie w życiu Chodakowskich na dłużej, że lekarze zaopiekują się nią jak prawdziwa rodzina. Dzięki niej Aneta zostanie matką? Na pewno Karolina będzie dla niej jak córka. I być może pod wpływem tego, co razem przejdą żona Olka zajdzie w ciążę. Na pewno historia pacjentki Chodakowskich w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej będzie miała ciąg dalszy i wpłynie na ich dalsze losy.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze