M jak miłość. Aneta po porodzie zmieni się nie do poznania! Niestety odejdzie i nie pokażą dziecka Anety i Olka - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Aneta po porodzie zmieni się nie do poznania! Niestety odejdzie i nie pokażą dziecka Anety i Olka - WIDEO

M jak miłość. Aneta po porodzie zmieni się nie do poznania! Niestety odejdzie i nie pokażą dziecka Anety i Olka - WIDEO

2022-01-12 13:16

Zanim Aneta (Ilona Janyst) i Olek (Maurycy Popiel) odejdą z "M jak miłość", wyjadą razem do Wiednia, gdzie on zacznie pracę w prestiżowej klinice, Chodakowscy zmierzą się z innymi, ogromnymi zmianami w swoim życiu. Ciąża Anety wywróci wszystko do góry nogami! Żona Olka znów stanie się wredną zołzą, przestanie nad sobą panować, a buzujące hormony sprawią, że Anecie zacznie nieźle odbijać. To wszystko już w kolejnych odcinkach "M jak miłość". A potem nastąpi pożegnanie Anety i Olka. I choć już pojawiła się zapowiedź, że dziecko Chodakowskich bardzo zmieni Anetę, to tych scen nie będzie w serialu. Bo Ilona Janyst odeszła z "M jak miłość" ponad dwa miesiące temu. Zobaczcie WIDEO!

Jak dziecko Anety i Olka w "M jak miłość" zmieni ich życie? Nikt tego nie zobaczy!

Ciąża Anety w "M jak miłość" została wprowadzona do scenariusza kiedy prywatnie Ilona Janyst także spodziewała się dziecka. Aktorka z "M jak miłość" na początku grudnia ogłosiła, że urodziła syna. A miesiąc wcześniej zagrała ostatnie sceny w roli Anety Chodakowskiej. Jeszcze wtedy nie było wiadomo co się stanie z jej bohaterką, ale w 1633 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Aneta i Olek planują wyjazd do Austrii, gdzie Chodakowski będzie pracował w klinice w Wiedniu. Tam też urodzi się ich dziecko. Niestety widzowie tego nie zobaczą!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1633: Aneta i Olek wyjadą z Polski! Pożegnają się z Chodakowskimi i odejdą z serialu - ZDJĘCIA

Poród Anety w "M jak miłość" w serialowej rzeczywistości odbędzie się dopiero za kilka miesięcy. Wiele wskazuje na to, że dziecko przyjedzie na świat w Austrii, już po przeprowadzce Chodkowskich do Wiednia. Zanim to jednak nastąpi w "M jak miłość" nie zabraknie zabawnych momentów w wątku ciężarnej Anety i Olka, który na własnej skórze przekona się do czego jest zdolna jego ukochana. Dawniej Aneta była czarnych charakterem, jędzą, która zatruwała życie wielu osobom. Ciąża znów wyzwoli w Anecie tamte wredne instynkty i zachowania.

Już w 1633 odcinku "M jak miłość" Aneta przestanie nad sobą panować, kiedy nagle zacznie wydawać pieniądze na zbędne ubrania, zatrudni też sprzątaczkę, by ogarnęła ich mieszkanie, zgodnie ze wskazówkami pani domu. Pokaże przy tym jaka bywa wredna! Nawet Iza (Adriana Kalska) zwróci Anecie uwagę, że momentami odlatuje za bardzo.

- Anecie hormony buzują i dziwnie się zachowuje. Czasem jej odwala! Ona jest Bogu ducha winna. Wiadomo, że kobieta w ciąży ma różne nastroje! - tłumaczyła zachowanie Anety ekranowa Iza, czyli Adriana Kalska w "Kulisach serialu M jak miłość".

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1633: Patrycja ucieknie od Argasińskiego! Najpierw się okaleczy i wykradnie tajne dokumenty ordynatora - ZDJĘCIA

W tym samym czasie w "M jak miłość" Aneta zacznie się wyżywać na Olku, który będzie miał chwilami dosyć "błogosławionego" stanu żony.

- Olek codziennie zadaje sobie pytanie jaką mamą będzie Aneta, bo Aneta ma charakter specyficzny. Olek chciałby zapobiec tym humorom, ale to nie zawsze się udaje. Być może troszkę jej nadskakuje, przesadza z tą opiekuńczością, co ma odwrotny efekt do zamierzonego. Dla rodziny Chodakowskich zawsze gdzieś ambicje zawodowe były na pierwszym planie, ale jak tylko zobaczą swoje dziecko, to zmienią się im priorytety i nie będzie to już dla nich takie ważne - powiedział Maurycy Popiel w "Kulisach serialu M jak miłość". 

Z kolei Ilona Janyst przyznała, że Aneta w "M jak miłość" zwyczajnie będzie się bała czy poradzi sobie jako matka, skoro nawet 6-letni Szymek (Staś Szczypiński), rezolutny syn Izy i Marcina (Mikołaj Roznerski) ocenił, że to niezła "masakra" będzie!

- Macierzyństwo okazało się być niespodziewanym dla Anety, więc na razie jest przerażona. Do tej pory z dziećmi miała nie po drodze. Gdzieś tam ta relacja z Mają i Szymkiem już się wyklarowała. Natomiast trudno o niej powiedzieć, żeby była jakaś matczyna szczególnie. Także tego bardzo się boi - wyjaśniła Janyst.

- Moje dwie ciąże, prywatna i zawodowa zbiegły się ze sobą w czasie. Mimo tego, że dla mnie to już jest drugi raz kiedy będę miała ten zaszczyt zostać mamą, to jednak ten stan jest na tyle wyjątkowy, że jest go w jakiś sposób trudno odtworzyć. Myślę, że całkiem nieźle się złożyło. Macierzyństwo życie niektórych kobiet wywraca do góry nogami. Innym daje nową wartość. Tak na przykład było u mnie. Dużo rzeczy się zmieniło, ale dużo rzeczy pozostało też takich samych, tylko bogatszych. Nie wiem może u Anety też tak będzie - dodała aktorka z "M jak miłość", która odeszła z obsady i nie wiadomo kiedy wróci.

A to oznacza, że w "M jak miłość" nie zobaczymy Anety w roli mamy, porodu, a także dziecka Chodakowskich w pierwszych miesiącach jego życia,

M jak miłość. Aneta po porodzie zmieni się nie do poznania! Dziecko Chodakowskich wywróci ich życie do góry nogami
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze