Ilona Janyst z M jak miłość urodziła! Zdradziła płeć dziecka i pokazała wyjątkowe zdjęcie. Aneta też zostanie matką - ZDJĘCIE

i

Autor: MTL Maxfilm Ilona Janyst z M jak miłość urodziła! Zdradziła płeć dziecka i pokazała wyjątkowe zdjęcie. Aneta też zostanie matką - ZDJĘCIE

Ilona Janyst z M jak miłość urodziła! Zdradziła płeć dziecka i pokazała wyjątkowe zdjęcie. Aneta też zostanie matką - ZDJĘCIE

2021-12-02 10:56

Ilona Janyst, czyli Aneta z "M jak miłość" urodziła drugie dziecko! Miesiąc temu aktorka odeszła z "M jak miłość", żeby przygotować się do porodu, a teraz ogłosiła na swoim profilu na Instagramie, że znów została matką. Radosna nowina zbiegła się w czasie z przełomowymi wydarzeniami w "M jak miłość", bo Aneta też będzie w ciąży, a jej małżeństwo z Olkiem (Maurycy Popiel) czeka poważny kryzys! Ilona Janyst ujawniła płeć dziecka, którego ojcem jest jej mąż, także aktor Paweł Janyst. Para wychowuje razem 2-letnią córkę! Teraz los przygotował dla nich niespodziankę. Poznajcie szczegóły!

Ilona Janyst urodziła drugie dziecko! Aneta z "M jak miłość" też będzie w ciąży

Ilona Janyst, znana z roli Anety Chodakowskiej w "M jak miłość" urodziła drugie dziecko! Latem gwiazda "M jak miłość" ogłosiła, że znów zostanie mamą, a na początku listopada rozstała się z planem serialu. Dokładnie w momencie kiedy ciąża stała się coraz bardziej widoczna. Co ciekawe już wkrótce, w 1622 odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek, 14.12.2021) wyjdzie na jaw, że Aneta też jest w ciąży! Dziecko Anety i Olka przyjedzie na świat dopiero pod koniec tego sezonu, czyli w czerwcu przyszłego roku. A widzowie przez długi czas nie zobaczą Janyst na ekranie, bo aktorka zdecydowała się na urlop macierzyński.

Patrz też: Ilona Janyst pożegnała M jak miłość. To była ostatnia scena Anety w serialu przed porodem - ZDJĘCIE

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1622: Aneta w ciąży! Tak Olek zareaguje na wieść, że będą mieli dziecko - ZDJĘCIA

Radosną nowinę o porodzie Ilona Janyst ogłosiła na swoim profilu na Instagramie. I zrobiła to w wyjątkowy sposób, bo chociaż ogłosiła, że urodziła syna, więc jej 2-letnia córeczka ma młodszego brata, to nie zdecydowała się na wrzucanie żadnych zdjęć ze szpitala, porodówki, a nawet zdjęć dziecka. Pokazała jedyne piękna bajkową ilustrację i napisała po angielsku do wszystkich fanów:

"Mamy Go!☺️ He’s here!☺️ PS thank you @lynn_eya for creating such amazing illustrations which I’ve had the audacity to repost here on some special occasions??"

Pod postem Janyst na Instagramie posypały się gratulacje innych aktorek z "M jak miłość", m.in. Melanii Grzesiewicz (Anita), Joanny Kuberskiej (Julka). Świeżo upieczona mama z "M jak miłość" dała też wyraźny sygnał, że właśnie zaczyna nowy rozdział życia w powiększonej rodzinie.

Gwiazda M jak miłość jest w ciąży! Ilona Janyst pochwaliła się radosną nowiną! Aneta i Olek również zostaną rodzicami?
Najnowsze