M jak miłość. Andrzej będzie musiał zmienić kancelarię! Krystian Wieczorek pokazał wszystko – ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Andrzej będzie musiał zmienić kancelarię! Krystian Wieczorek pokazał wszystko – ZDJĘCIA

M jak miłość. Andrzej będzie musiał zmienić kancelarię! Krystian Wieczorek pokazał wszystko – ZDJĘCIA

W nowych odcinkach "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) będzie musiał zmienić kancelarię. Zapewne odbędzie się to z powodu poważnych kłopotów, w jakie Budzyński wpadnie w finale aktualnego sezonu. Skandal z Julią (Marta Chodorowska) i jej ciążą nie przysporzy Andrzejowi nowych klientów, a prawdopodobnie i dotychczasowi wybiorą miejsca, w którym znajdą wyłącznie zaufanych, nieskazitelnych prawników. Krystian Wieczorek na swoim profilu na Instagramie pokazał, jak będzie wyglądało jego nowe biuro i zdradził, na co będzie liczył niewierny Andrzej w nowym miejscu. Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z przeprowadzki Budzyńskiego i Wernera (Jacek Kopczyński) do nowej kancelarii!

Andrzej w "M jak miłość" zmieni kancelarię. Krystian Wieczorek ujawnił szczegóły

W nowym sezonie "M jak miłość" Andrzej nadal będzie miał "pod górkę". Po aferze z Julią która pod koniec sezonu poinformuje go ciąży po upojnej nocy we Wrocławiu, mecenas Budzyński zacznie mieć poważne kłopoty w kancelarii - jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ>>> Zdjęcia z planu, które zamieścił Krystian Wieczorek na swoim profilu na Instagramie potwierdzają taki ciąg wydarzeń.

Gwiazdor "M jak miłość" zdradził także, o czym będzie marzył jego bohater w nowym miejscu pracy. Okazuje się, że za zdradę Magdy (Anna Mucha) Budzyński zapłaci bardzo wysoką cenę. Czy w nowej kancelarii Andrzej zdoła odbudować to wszystko, co stracił jednym ruchem?   

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Magda dopiero w nowym sezonie dowie się o zdradzie Andrzeja i ciąży Julii. Ostatni odcinek nic nie wyjaśni!

Jak widzimy w GALERII ZDJĘĆ Andrzej i Adam w "M jak miłość" znów będą rezydować na dachu wielkiego biurowca. Trudno na razie powiedzieć, czy przeprowadzka to będzie awans dla kancelarii, czy raczej prawnicy wynajmą tańszą siedzibę. Bliższe szczegóły poznamy już po wakacjach 2022. Ale teraz już wiemy, czego Andrzej będzie w nowym miejscu szukał!

- Nowe biuro...nowe nadzieje...hmm - napisał Wieczorek pod zdjęciem na swoim profilu na Instagramie. 

Natychmiast pod postem pojawiła się grająca Julię w "M jak miłość" Marta Chodorowska i zapytała: - Nadzieje na co? …… ??

- ??? na święty spokój??? - odpisał szybko serialowy Andrzej. 

Można wnioskować, że Julia nadal będzie obecna w życiu Andrzeja i Budzyński szybko się jej nie pozbędzie. A jeżeli informacja o "wpadce" z nim okaże się prawdziwa, to nie pozbędzie się nigdy!

Nie przegap: Koniec Stulecia Winnych 4. Zaręczyny Ani i Michała w ostatnim 52 odcinku! Ich miłość pokona największy kryzys – ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ z planu "M jak miłość" dokąd przeprowadzą kancelarię Andrzej z Adamem! 

M jak miłość odcinek 1659 ZWIASTUN. Kochanka Andrzeja nie pozwoli mu odejść. Julia obmyśli plan jak go odebrać Magdzie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze