M jak miłość. Magda dopiero w nowym sezonie dowie się o zdradzie Andrzeja i ciąży Julii. Ostatni odcinek nic nie wyjaśni!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Magda dopiero w nowym sezonie dowie się o zdradzie Andrzeja i ciąży Julii. Ostatni odcinek nic nie wyjaśni!

M jak miłość. Magda dopiero w nowym sezonie dowie się o zdradzie Andrzeja i ciąży Julii. Ostatni odcinek nic nie wyjaśni!

2022-05-09 21:52

Magda (Anna Mucha) w "M jak miłość" nie tak szybko pozna prawdę o zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek), o tym, że Budzyński przespał się z Julią Malicką (Marta Chodorowska) i kochanka będzie z nim w ciąży! To już pewne, że obecny sezon "M jak miłość" skończy się w 1665 odcinku, którego emisja już we wtorek, 31.05.2022, a do tego czasu Magda nie dowie się, że Andrzej ją zdradził. Niewierny mąż będzie się sprytnie krył, ale ciąża Julii jeszcze bardziej wszystko skomplikuje. Wiele wskazuje na to, że dopiero w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacyjnej przerwie wszystko się wyda, a Magdę czeka niewyobrażalne cierpienie. Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1665 ostatni przed wakacjami - wtorek, 31.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Zdrada Andrzeja aż do finału sezonu "M jak miłość" przed wakacjami pozostanie tajemnicą! W ostatnim 1665 odcinku "M jak miłość" Magda nie będzie świadoma tego, że Budzyński cały czas ją oszukuje, że Julia Malicka będzie z nim w ciąży, a on zażąda testów DNA, by potwierdzić, że naprawdę jest ojcem dziecka. Nie do końca uwierzy bowiem w zapewnienia kochanki, że to właśnie z nim zaszła w ciążę, bo przecież Julia cały czas będzie miała męża! Jak Andrzej zdoła to wszystko ukrywać przed Magdą? Jak wykręci się z kolejnych spotkań z Julią i wytłumaczy żonie podejrzane zachowanie?

Aż do końca sezonu "M jak miłość" Budzyński wykorzysta chorobę, kłopoty z ciśnieniem, żeby uśpić czujność Magdy. Kochająca, troskliwa żona tak bardzo będzie się przejmować jego stanem, osłabieniem, brakiem snu i ciągłym zdenerwowaniem, że nie zorientuje się o co tak naprawdę chodzi, co zaszło między Andrzejem i Julią podczas służbowego wyjazdu do Krakowa. Żeby trochę odetchnąć Magda w 1665 odcinku "M jak miłość" wybierze się z Kingą (Katarzyna Cichopek) na siłownię, a los postawi na jej drodze przystojnego bruneta Michała (Bartosz Waga).

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1659: Chore serce Magdy po zdradzie Andrzeja w kiepskim stanie? Kamil wyciągnie od niej dlaczego unika lekarza! - ZDJĘCIA

Tak się skończy "M jak miłość" przed wakacjami - Andrzej będzie dalej kłamał, a koło Magdy będzie się kręcił nowy facet. Sytuację wykorzysta przebiegła Julia, która co prawda będzie w ciąży, ale nie wiadomo z kim - czy z mężem czy z Budzyńskim. Kochanka Andrzeja posunie się coraz dalej, żeby odbić Magdzie ukochanego, żeby Andrzej był tylko z nią.

Sprawdź też: Nowy Michał w M jak miłość! To on pocieszy złamane serce Magdy! Andrzej będzie mógł tylko sobie popatrzeć - ZDJĘCIA

Kiedy w "M jak miłość" Magda dowie się o zdradzie Andrzeja?

Co prawda pewne jest, że to końca "M jak miłość" w tym sezonie małżeństwo Budzyńskich przetrwa, Magda nie będzie wiedziała o zdradzie Andrzeja, ale ta sytuacja nie może trwać wiecznie. Oczywiście wcześniej czy później w nowym sezonie "M jak miłość" jesienią wyda się, że Budzyński zdradził Magdę z Julią i kochanka jest w ciąży. Wspominali już o tym Anna Mucha i Krystian Wieczorek w "Kulisach serialu M jak miłość", żeby zaspokoić ciekawość widzów i ujawnić choć trochę co będzie dalej z tą parą.

- To jest takie życie na tykającej bombie. Andrzej zdaje sobie sprawę, że w każdej chwili może się to wszystko rozlecieć. Andrzej strasznie cierpi i to przeżywa. A jednocześnie jest rozdarty, bo nie zapominajmy, że jest jeszcze Julia, która robi na Andrzeju wrażenie i dlatego to jest najtrudniejsze - zdradził Wieczorek w "Kulisach M jak miłość".

Mucha poszła o krok dalej i zasugerowała, że związek Magdy i Andrzeja nie przetrwa w nowym sezonie "M jak miłość".

- Związek Andrzeja i Magdy jest na pewno takim wzorowym związkiem, wymarzonym. I wiem, że to jest też związek, który widzowie bardzo lubią - piszecie do mnie. To jest taki solidny fundament naszego serialu. Czy na pewno? - powiedziała Mucha, żeby zasiać ziarno niepewności co do dalszych losów Budzyńskich.

M jak miłość. Andrzej zdradził Magdę z Julią, ale na tym nie koniec! Jak i kiedy Magda pozna prawdę o zdradzie?
Najnowsze