M jak miłość

Luksusy na planie M jak miłość. Katarzyna Kołeczek pochwaliła się takimi warunkami! - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-07-21 12:58

W jakich warunkach pracuje się w "M jak miłość"? Nie jest tajemnicą jak żyją bohaterowie serialu, jak wyglądają ich domy, także z drugiej strony kamery. Ale co się dzieje podczas przerwy w kręceniu odcinków "M jak miłość"? Gdzie aktorzy spędzają wolne chwile? Z relacji zza kulis produkcji, którą grająca Jagodę w "M jak miłość" Katarzyna Kołeczek pokazała na Instagramie wyłania się zupełni inny obraz serialowej rzeczywistości! Aktorka pochwaliła się luksusami, które panują na planie. Zobacz zaskakujące nagranie WIDEO.

Jakie warunki planują na planie "M jak miłość"? Co mają aktorzy do dyspozycji podczas przerw w nagrywaniu?

Życie aktorów z "M jak miłość", które często całe dnie spędzają na planie zdjęciowym, jest takie jak na prawdziwe gwiazdy przystało? Nie do końca, chociaż członkowie obsady serialu i pozostali z ekipy produkcyjnej nie mają na co narzekać! Rąbka tajemnicy, jak wygląda wszystko z drugiej kamery, uchyliła Katarzyna Kołeczek, która jako jedna z ostatnich dołączyła do obsady, ale wątek Jagody jest obecnie jednym z dominujących.

Ponieważ za kulisami "M jak miłość" właśnie powstają ostatnie odcinki najbliższego sezonu, dokładnie te, które będzie można oglądać w telewizji pod koniec roku, ekipy realizujące serial powoli kończą pracę. Przerwa na planie w "M jak miłość" potrwa około miesiąca, a przed urlopem aktorzy w nieco rozluźnionych nastrojach chętniej pokazują jak naprawdę wygląda ich praca.

Z relacji Kasi Kołeczek wyłania się obraz, który z gwiazdorskim życiem niewiele ma wspólnego. W przerwie między ujęciami, podczas oczekiwania na wejście na plan, aktorzy z "M jak miłość" mają do dyspozycji przyczepy kempingowe i kampery, w pełni wyposażone w meble, sprzęt AGD jak np. lodówka. Tam mogą odpoczywać gdy nagrywane są plenery, powstają odcinki w domach bohaterów seriali. Opuszczają wtedy halę produkcyjną, gdzie są zupełnie inne warunki.

- Siedzimy na planie w naszej przyczepce. Mamy takie luksusy dzisiaj! Justynka przyniosła takie przepyszne słodycze, mamy też wodę kokosową i stopiony ser żółty. Są tu same luksusy - zażartowała Kołeczek, która przy okazji ujawniła jak wygląda wnętrze takiej przyczepy, co robią aktorzy w przerwach i że tak naprawdę bardzo się lubi ze swoja serialową rywalką Olą, którą gra właśnie Justyna Kołeczek.

W naszym WIDEO zobaczycie jakie warunki panują w "M jak miłość" i czy aktorzy mają możliwość pełnego relaksu, odpoczynku, a także czasami nauki tekstu scenariusza.

Luksusy na planie M jak miłość. Katarzyna Kołeczek pochwaliła się takimi warunkami!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze