Lilka z M jak miłość pod respiratorem! Co się dzieje z Moniką Mielnicką? - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Lilka z M jak miłość pod respiratorem! Co się dzieje z Moniką Mielnicką? - ZDJĘCIA

Lilka z M jak miłość pod respiratorem! Co się dzieje z Moniką Mielnicką? - ZDJĘCIA

Lilka z "M jak miłość" opublikowała na swoim profilu na Instagramie bardzo niepokojące zdjęcie! Monika Mielnicka leży na nim pod respiratorem! Co się dzieje z aktorką, która w swojej najważniejszej roli zniknęła nagle z "M jak miłość", bo jej bohaterka w finale 21 sezonu zdradziła męża Mateusza (Krystian Domagała) i ruszła z kochankiem w świat? Jak pisaliśmy jako pierwsi wczoraj Mielnicka poważnie uszkodziła swoje ciało kręcąc ujęcia do innego serialu TVP. Czy to dlatego znalazła się pod respiratorem? Zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

Gwiazda "M jak miłość" trafiła po respirator! Co się dzieje z Lilką Mostowiak?

Lilka w "M jak miłość" była jedyną miłością Mateusza. Młodzieńcze zauroczenie szybko zamieniło się poważny związek, a wnuk Barbary (Teresa Lipowska) wykazał się niezwykłą dojrzałością. Wspierał Lilkę w tej domowych dramatach z agresywnym Banachem (January Brunov), a po brutalnym gwałcie uratował jej życie. Niestety, to wszystko fatalnie się skończyło - w Australii Lilka znalazła sobie kochanka milionera Ethana (Paweł Roman) i zamiast tworzyć mężem rodzinę, wyruszyła do Paryża. Teraz widzimy Monikę Mielnicką pod respiratorem, a kochającego Mateusza przy jej boku brak. Co się stało?

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Monika Mielnicka pokazał na swoim profilu na Instagramie porażające ZDJĘCI z wypadku! Ranna, cała we krwi, poważnie uszkodzona leży zrozpaczona na szpitalnym łóżku! Na szczęście szybko okazało się, że to fragmenty ujęć do innego hituTVP, "Na sygnale", w którym aktorka "M jak miłość" dostała rolę. Czy respirator również ma związek z tym nagraniem?

Zobacz też: Barwy szczęścia. Umarł Jan Pęczek. Tego dnia Basia poszła na pogrzeb. Co się stanie z Zenkiem Grzelakiem? - WIDEO, ZDJĘCIA

​​​​​​Wypadek Lilki z M jak miłość?! Ciało Moniki Mielnickiej jest w fatalnym stanie. Wszystko przez nową rolę
Na Sygnale. Monika Mielnicka

i

Autor: Instagram Na Sygnale. Monika Mielnicka

Fani Lilki z "M jak miłość" i grającej ją młodej gwiazdy natychmiast zareagowali na zdjęcie. Niedawno Mielnicka pokazała swoje ZDJĘCIA w ciąży, więc szybko pojawiło się na jej profilu na Instagramie podejrzenie, że z tego powodu trafiła do szpitala. 

- Halo pogotowie Monika rodzi ??

Jednak większość fanów już zorientowała się, że ich ulubiona aktorka z "M jak miłość" zostanie ciężko ranna w jednym z odcinków innego hitu TVP "Na sygnale" i deklarują, że na pewno obejrzą ten odcinek! Przerażający wypadek wygląda naprawdę bardzo wiarygodnie...

No przecież tego nie można przegapić ?

- Oczywiście że będę oglądać moja ulubiona aktorka występuje nie mogę tego przegapić ❤❤❤

- Ten odcinek to będę oglądać w sposób uroczysty. Wezmę flagę i zaśpiewam hymn

- Oczywiście że będę oglądać moja ulubiona aktorka występuje nie mogę tego przegapić ❤❤❤

Czytaj także: M jak miłość przerwane. Kinga Zduńska nie może nagrać przez jeden istotny szczegół - WIDEO

Na Sygnale. Monika Mielnicka

i

Autor: Instagram Na Sygnale. Monika Mielnicka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze