M jak miłość

Koszmar gwiazdy M jak miłość. Adriana Kalska zgłosiła się na policję! Od półtora roku ma prześladowcę - ZDJĘCIA

2023-08-11 20:02

Znana z "M jak miłość" Adriana Kalska od wielu miesięcy żyje w zagrożeniu! Rola Izy Chodakowskiej przyniosła jej ogromną popularność, ale ma też ciemne strony. Od półtora roku Kalska walczy ze stalkerem, który wysyła do niej obrzydliwe wiadomości. Sprawa prześladowcy jest na tyle poważna, że aktorka z "M jak miłość" zgłosiła się na policję, a teraz ujawniła treść wulgarnych propozycji od odrażającego mężczyzny. Kalska na swoim profilu na Instagramie upubliczniła co wie o stalkerze. Zobacz w naszej GALERII ZDJĘĆ co wypisuje jej prześladowca i co mu znosić Kalska!

Adriana Kalska prześladowana! Stalker wysyła aktorce obrzydliwe wiadomości

Adriana Kalska dzięki "M jak miłość" stała się jedną z najbardziej lubianych aktorek w Polsce, której konto na Instagramie obserwuje ponad 280 tysięcy osób! Jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami, którzy zasypują ją wiadomościami, ale właśnie wyznała, że w związku z tym piszą do niej także ludzie, którzy nie mają dobrych zamiarów! Serialowa Iza z "M jak miłość" stała się ofiarą stalkera, który dręczy ją już od dłuższego czasu. W jaki sposób?

Walka Adriany Kalskiej na Instagramie ze stalkerem!

Koszmar Kalskiej rozpoczął się kiedy pewien mężczyzna zaczął wysyłać do niej ohydne wiadomości na Instagramie z propozycjami seksu, nawiązaniem także do jej roli w "M jak miłość". Treść jednej z nich aktorka upubliczniła, żeby wszyscy dowiedzieli się w jakim zagrożeniu żyje.

"Ada, pasują Ci także czasem różowe paznokcie u rąk? Dlaczego Ty mnie tak traktujesz? Nie blokuj mnie, bo cierpię. Ja jestem tak wrażliwy, że nie mogłem sobie poradzić z kłopotami Izy i Marcina" - z tego co prześladowca Adriany Kalskiej widać wyraźnie, że nie odpuszcza i ma problemy psychiczne.

Sytuacja zrobiła się na tyle niebezpieczna, że gwiazda "M jak miłość" zgłosiła się na policję, zablokowała profil prześladowcy, ale na niewiele się to zdało. On jednak natychmiast tworzył kolejny. Wreszcie Kalska postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i ujawnić w internecie kim jest człowiek, który ją prześladuje od półtora roku! Pokazała na Instagramie treść otrzymanych wiadomości i wszystko, co wie o nim wie.

"Mam tego dosyć! Blokowanie nie pomaga, zgłaszanie na policję również, więc może publiczne obnażenie tego osobnika pomoże. Proszę do mnie nie pisać i nie zakładać kolejnego, trzydziestego któregoś już konta! To już trwa ponad 1,5 roku i nie ogranicza się tylko do wysyłania wiadomości. Nie wdając się w szczegóły, mam nadzieję, że w końcu zrozumiesz Damianie, że nie życzę sobie kontaktu. Zajmij się swoim zdrowiem psychicznym, a mnie proszę zostaw w spokoju" - napisała Kalska na Instagramie.

Iza w "M jak miłość" też była prześladowana przez psychola Artura Skalskiego

Oczywiście to co przeżywa Adriana Kalska nie ma związku z życiem jest bohaterki w "M jak miłość", ale warto przypomnieć, że Iza też długi czas była ofiarą! Związek z Arturem Skalskim (Tomasz Ciachorowski), który okazał się psychopatą zabójcą od początku był jedną wielką pomyłką. "Ukochany" dręczył Izę, sterował jej życiem, a kiedy znalazła miłość u boku Marcina (Mikołaj Roznerski) zrobił wszystko, by ich rozdzielić. Chciał zabić Izę, a horror Chodakowskich zakończył się dopiero kiedy Olek (Maurycy Popiel) uwolnił ich od Artura. Brat Marcina zabił psychola zanim też zdążył zrealizować swój chory plan.

M jak miłość. Iza i Marcin w separacji podzielą się dziećmi! Chodakowski zabierze Szymka i Maję z dala matki
Najnowsze