M jak miłość, odcinek 1460: Iza i dzieci w pułapce Artura w domku nad jeziorem. Usłyszą jak padnie strzał?

2019-09-17 12:15 Ag
M jak miłość odc. 1460. Artur (Tomasz Ciachorowski), Iza (Adriana Kalska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1460. Artur (Tomasz Ciachorowski), Iza (Adriana Kalska)

Artur (Tomasz Ciachorowski) z "M jak miłość" zginie! To Olek (Maurycy Popiel) zabije Artura, który dopadnie Izę (Adriana Kalska) i dzieci w domku nad jeziorem. Zanim w 1460 odcinku "M jak miłość" widzowie zobaczą śmierć Artura rozegrają się sceny rodem z horroru. Iza, Szymek (Staś Szczypiński) i Maja (Laura Jankowska) będą zdani na łaskę psychola, który uwięzi ich w domku. Skalski wykorzysta swoją przewagę nad Izą i jej strach o dzieci. Przystawi byłej żonie pistolet do głowy... A potem padnie zabójczy strzał.

"M jak miłość" odcinek 1460 ŚMIERĆ ARTURA - wtorek, 8.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1460 odcinku "M jak miłość" rozegra się taki horror w domku nad jeziorem, o którym nawet Iza nie śniła w najgorszych koszmarach! Rodzinny wyjazd Izy, Marcina i dzieci do miejsca, które miało być ich schronieniem przed psychopatą szybko zamieni się w dramat.

Oczywiście Artur podąży ich śladem i wykorzysta dogodny moment do ataku. Wybawi Marcina z domku podstępem, ale Chdoakowski nie zostawi ukochanej i dzieci bez opieki. W 1460 odcinku "M jak miłość" w domku nad jeziorem zostanie Olek, który weźmie na siebie odpowiedzialne zadanie ochrony rodziny brata.

Sprawdź też: Tomasz Ciachorowski odchodzi z M jak miłość. Artur zginie z rąk Olka - WIDEO

Jednak Skalski okaże się sprytniejszy! Uderzy Olka w głowę, by wreszcie dopaść Izę. Chwyci "ukochaną" za szyję i ze szczegółami zacznie opisywać przerażonej kobiecie jak najpierw zabije ją, a później Szymka i Maję. Nagle psychopata usłyszy hałas dobiegający z zewnątrz.

Żeby Iza i jej dzieci nie wymknęli się ze śmiertelnej pułapki zamknie ich w domu. Szymek i Maja będą zrozpaczeni widząc co "wujek" robi z ich mamą! Iza z trudem zacznie powstrzymywać łzy, żeby jeszcze bardziej ich nie straszyć. Ale nie zdoła wymyślić w jaki sposób uwolnić siebie i dzieci.

Nagle rozlegnie się strzał. W 1460 odcinku "M jak miłość" Olek rzuci się na Artura, odbierze mu pistolet i zrani Skalskiego w nogę. To jednak nie powstrzyma psychopaty, który jak podaje "Świat Seriali" zacznie się chwalić, że i tak zamorduje nie tylko Izę, dzieci, ale także Marcina, bo on zawsze wygrywa.

Przeczytaj też: Śmierć Artura w M jak miłość. Olek zabije Artura, a ciało zakopie w lesie! Zobaczy go sąsiad - WIDEO

Olek nie będzie mógł tego znieść! Pod wpływem impulsu sam wymierzy mu sprawiedliwość - zabije Artura kolejnym celnym strzałem w serce. W 1460 odcinku "M jak miłość" gdy Marcin wróci do domku Olek okłamie brata, że Artur uciekł. Prawda będzie jednak taka, że młody Chodakowski zakopie ciało w lesie!

M jak miłość, odc. 1460. Artur (Tomasz Ciachorowski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1460. Artur (Tomasz Ciachorowski)
Najnowsze