Koniec M jak miłość. Paweł przyłapie Frankę na gorącym uczynku! Odkryje kłamstwo żony w ostatnim 1665 odcinku - ZDJĘCIA

i

Autor: VOD.TVP.PL Koniec M jak miłość. Paweł przyłapie Frankę na gorącym uczynku! Odkryje kłamstwo żony w ostatnim 1665 odcinku - ZDJĘCIA

Koniec M jak miłość. Paweł przyłapie Frankę na gorącym uczynku! Odkryje kłamstwo żony w ostatnim 1665 odcinku - ZDJĘCIA

2022-05-26 20:29

W ostatnim 1665 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) nie będzie miał już żadnych wątpliwości, że Franka (Dominika Kachlik) go oszukuje! Znajdzie dowody na kłamstwa góralki, a jej dziwne zachowania dadzą mu do myślenia na tyle, że wreszcie zareaguje. W finałowym 1665 odcinku "M jak miłość" przed wakacyjną przerwą, Zduński zbuntuje się i rzuci żonie w twarz, że kłamie, a on jej nie ufa! Przyłapie Frankę na gorącym uczynku, wytknie jej błąd i odejdzie! Szokujący zwrot akcji w życiu Zduńskich zwiastuje koniec tego małżeństwa? Zobaczcie ZDJĘCIA jak się skończy "M jak miłość" i wątek Pawła i Franki!

"M jak miłość" odcinek 1665 ostatni przed wakacjami - wtorek, 31.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1665 odcinku "M jak miłość" Paweł przejrzy na oczy i przekona się, że odkąd wziął ślub z Franką jest oszukiwany! Nie zwracał większej uwagi na niedopowiedzenia w historiach ukochanej, ale teraz szala się przeważy! Paweł pierwszy raz poważnie zastanowił się nad zachowaniem kobiety, kiedy ta uciekła ze swoich własnych urodzin. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Właśnie wtedy dostała wiadomość o synu, którego porzuciła 10 lat temu w Stanach. Zduński w 1665 odcinku "M jak miłość" nadal nie będzie wiedział o istnieniu Adama, syna żony. Do tego Franka znów zniknie, co zdenerwuje Pawła, który zacznie jej szukać. Nie domyśli się, że dostanie wiadomość od opiekunów Adama, co ją zniszczy.

- Znowu zniknęłaś -  rzuci Paweł do żony w 1665 odcinku "M jak miłość". - Przepraszam, chciałam się przewietrzyć, pobyć sama... - mruknie kobieta. - Martwiłem się! Co się dzieje? - Zduński nie odpuści, ale niczego z niej nie wyciągnie. - Po prostu czasem dopada mnie chandra... Człowiek zastanawia się wtedy nad swoim życiem, decyzjami... - znów obejdzie najważniejszy temat. - Chodzi o nas? Nasze małżeństwo? - zapyta się Zduński. - Paweł, przestań... To jest akurat najlepsze co mnie w życiu spotkało - wyzna mu, ale Zduński nie się nabrać. Zapyta się o sprawdzanie biletów do USA, ponieważ zauważy to w przeglądarce internetowej. Góralka znów zacznie wymyślać. - Hej, nic się nie dzieje, nic o czy byś nie wiedział... - skłamie go prosto w oczy w 1666 odcinku "M jak miłość". - Nie wierzę ci - oświadczy Zduński.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1664: Testament ojca Uli ujawniony. Horbaczewski przejął skarb Jakubczyka - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

W 1665 odcinku "M jak miłość" Franka oznajmi, że musi udać się do samochodu po wyniki badań od ginekologa, które rzekomo tam zostawiła. Zduński przyłapie ją na gorącym uczynku i spojrzy na kanapę, gdzie będą leżały dokumenty, po które niby poszła Franka. Tego będzie za wiele. Paweł w 1665 odcinku "M jak miłość" wyjdzie z mieszkania i weźmie od żony kluczyki do samochodu.

- Teraz ja potrzebuję być sam - powie Paweł w 1665 odcinku "M jak miłość" i zostawi kobietę na podjeździe. Będzie miał niezbite dowody, że żona kłamie i cały czas coś ukrywa. Jeśli Franka szybko nie pokusi się o wyjaśnienia, może to być początek końca tego małżeństwa.

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Magda nie daruje Kindze, że ukrywała przed nią zdradę Andrzeja! Nawet przyjaciółka w ostatnim 1665 odcinku będzie kłamała w żywe oczy - ZDJĘCIA

M jak Miłość. Andrzej zostawi Magdę dla Julii i dziecka! Kochanka zażąda, żeby nie wracał już do żony
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze