Koniec M jak miłość. Matka Lilki nigdy nie wybaczy jej tego co zrobiła Mateuszowi! Wyrzeknie się córki w ostatnim 1594 odcinku - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm Koniec M jak miłość. Matka Lilki nigdy nie wybaczy jej tego co zrobiła Mateuszowi! Wyrzeknie się córki w ostatnim 1594 odcinku - WIDEO

Koniec M jak miłość. Matka Lilki nigdy nie wybaczy jej tego co zrobiła Mateuszowi! Wyrzeknie się córki w ostatnim 1594 odcinku - WIDEO

2021-05-18 15:44

W 1594 odcinku "M jak miłość", który będzie ostatnim w tym sezonie przed wakacjami małżeństwo Mostowiaków rozpadnie się nieodwołalnie! Zdrada Lilki (Monika Mielnicka) ze starszym wdowcem z Australii, rozwód z Mateuszem (Krystian Domagała) i szybki ślub z kochankiem dobiją Krystynę Banachową (Dorota Chotecka-Pazura)! Do tego stopnia, że na koniec "M jak miłość" przez przerwą matka Lilki wyrzeknie się niewiernej córki i stanie po stronie ukochanego zięcia. Ale nawet teściowa Mateusza nie powstrzyma go przed desperackim krokiem. Mostowiak będzie chciał się zabić!

"M jak miłość" odcinek 1594 ostatni przed wakacjami - poniedziałek, 31.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

"M jak miłość" skończy się w dramatycznym momencie dla rodziny Mostowiaków i Banachowej, która nie zdoła zrobić nic, by zapobiec rozpadowi małżeństwa Lilki i Mateusza. Wszystko zacznie się walić już w 1592 odcinku "M jak miłość" kiedy Lilka wróci do domu w Lipnicy ze swoim kochankiem, Ethanem Andersonem (Paweł Roman). Początkowo Banachowa nie pozna córki. Lilka przejdzie metamorfozę - ufarbuje włosy na blond, będzie nosić drogie, wyzywające cichy, a za wszystko zapłaci bogaty Australijczyk, z którym nawiązała romans!

A do tego w 1592 odcinku "M jak miłość" Lilka pochwali się matce, że bierze kolejny ślub, bo zakochała się do szaleństwa i zażądała od Mateusza rozwodu. -Boże, co ty zrobiłaś? - zapyta Banachowa z niedowierzaniem. Nie przyjmie żadnych tłumaczeń Lilki w 1592 odcinku "M jak miłość", że jej małżeństwo z Mostowiakiem to był błąd, bo pomyliła miłość z zauroczeniem. - Nie rozumiem i nie chcę rozumieć. Nie tak cię wychowałam!

Nie przegap: Koniec M jak miłość. Mateusz zabije się po zdradzie Lilki w ostatnim 1594 odcinku? Skoczy do rzeki w Grabinie, a Barbara będzie umierała ze strachu - WIDEO

- Powrót Lilki spowoduje tak duże poruszenie, że zmieni świat o 180 stopni... Lilka i Mateusz są bardzo młodymi ludźmi. Mateusz bardzo jej pomógł w trudnych chwilach. Myślę, że to jest młodzieńcze zauroczenie. Lilka wydoroślała, dużo zobaczyła życia, którego wcześniej nie znała jak tutaj żyła z rodzicami - broni swojej bohaterki Monika Mielnicka w "Kulisach serialu M jak miłość". 

Za Lilką w 1592 odcinku "M jak miłość" przyjedzie też do Grabiny Mateusz. I będzie błagał niewierną żonę o jeszcze jedną szansę. Na nic się to zda, bo Lilka będzie naciskała na rozwód. Załamany Mostowiak straci chętni do życia. A to dopiero początek tragedii jaka się rozegra.

Koniec M jak miłość. Mateusz zabije się po zdradzie Lilki? Skoczy do rzeki w Grabinie

Nie przegap: Koniec M jak miłość. Piotrek pobity przez brata w ostatnim 1594 odcinku! Tym razem pójdzie o Frankę

Bo koniec "M jak miłość" w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przyniesie kolejne wstrząsające wydarzenia. Lilka odda Mateuszowi obrączki i napisze mu pożegnalny list, który w jej imieniu przekaże zdradzonemu mężczyźnie Krystyna. Serce będzie się krajało Banachowej kiedy w 1594 odcinku "M jak miłość" zobaczy w jakim stanie jest jej zięć. - Mateusz jest takich ukochanym zięciem, jak syn. Coś takiego, co Lilka mu zafundowała może rozwalić kompletnie drugiego człowieka... - wyznała Dorota Chotecka-Pazura w "Kulisach serialu M jak miłość".

W finale sezonu "M jak miłość" nikt nie będzie się spodziewał, że Mateusz ze złamanym sercem będzie chciał się zabić. Pożegna się z Krystyną oraz rodziną i pójdzie nad rzekę, żeby ze sobą skończyć. W tym czasie Banachowa zjawi się w domu Mostowiakow, by uprzedzić wszystkich co Lilka zrobiła Mateuszowi, jak bardzo go zraniła swoją zdradę. Jednocześnie w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" zapewni rodzinę zięcia, że wyrzeka się córki i nie chce jej znać. - Nigdy nie wybaczę Lilce tego, co zrobiła... - powie ze łzami w oczach do Barbary.

M jak miłość odc. 1592. Lilka (Monika Mielnicka), Krystyna Banach (Dorota Chotecka-Pazura)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1592. Lilka (Monika Mielnicka), Krystyna Banach (Dorota Chotecka-Pazura)
M jak miłość odc. 1594. Mateusz (Krystian Domagała), Krystyna Banachowa (Dorota Chotecka-Pazura)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1594. Mateusz (Krystian Domagała), Krystyna Banachowa (Dorota Chotecka-Pazura)
M jak miłość odc. 1594. Mateusz (Krystian Domagała), Krystyna Banachowa (Dorota Chotecka-Pazura)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1594. Mateusz (Krystian Domagała), Krystyna Banachowa (Dorota Chotecka-Pazura)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze