Koniec M jak miłość. Marysia bez Artura w najważniejszym momencie życia swojego syna! Czy to zapowiedź wielkich zmian w życiu Rogowskich?

i

Autor: MTL Maxfilm Koniec M jak miłość. Marysia bez Artura w najważniejszym momencie życia swojego syna! Czy to zapowiedź wielkich zmian w życiu Rogowskich?

Koniec M jak miłość. Marysia bez Artura w najważniejszym momencie życia swojego syna! Czy to zapowiedź wielkich zmian w życiu Rogowskich?

W 1594 odcinku "M jak miłość" zupełnie odmieniona, piękna Marysia (Małgorzata Pieńkowska) nieźle zabawi się bez Artura (Robert Moskwa) na hucznym otwarciu bistro Kingi (Katarzyna Cichopek). Będzie szczęśliwa, bo okaże się, że jej samotny syn Paweł (Rafał Mroczek) najpewniej znalazł miłość swojego życia. Wigoru doda też najpewniej Rogowskiej niesamowity prezent, jaki dostanie od męża tego dnia. A kapela góralska i ogniste przyśpiewki Franki (Dominika Kachlik) pobudzą w niej młodą krew! Czy taka Marysia to zapowiedź rewolucyjnych zmian, jakie czekają na Rogowskich w "M jak miłość" po wakacjach 2021?

"M jak miłość" odcinek 1594 ostatni przed wakacjami - poniedziałek, 31.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1594 odcinku "M jak miłość" Marysia będzie jako jedyna reprezentowała rodzinę Rogowskich na zaręczynach Pawła i Franki. Artur nie pojawi się w bistro Kingi z powodu natłoku obowiązków zawodowych, a Basia (Karina Woźniak) nie będzie chciała iść. Mimo wszystko mama Pawła wystroi się - nie opuści syna w jednym z najważniejszych dni w życiu! I spotka ją za to nagroda, bo będzie się naprawdę fenomenalnie bawić!

Już same oświadczyny Pawła w 1594 odcinku "M jak miłość" będą emocjonujące, bo Franka w pierwszej chwili odpowie "Nie!", zakładając, że jej ukochany został zmuszony do tego czynu przez jej rodzinę. Ale ostatecznie Paweł przekona swoją dziewczynę, że to on sam, z głębi swego serca pyta ją, czy zostanie jego żoną, a potem radości nie będzie końca!

Zobacz też: Koniec M jak miłość. Barbara przeżyje największy koszmar swojego życia! Będzie musiała wybierać między szczęściem jednego wnuka a życiem drugiego - ZWIASTUN

Koniec M jak miłość, ZWIASTUN 1594 odcinka: Mateusz znika z serialu! Dziwne zaręczyny Pawła z Franką. Poważny wypadek Kingi i Piotrka
M jak miłość, odc. 1594: Artur (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

i

Autor: vod tvp

Zanim jednak Marysia uda się do odmienionego bistro Kingi. jej mąż w 1594 odcinku "M jak miłość" zaskoczy ją niesamowitym prezentem. Wynagrodzi jej "stratę" pierścionka zaręczynowego na rzecz Franki i obsypie komplementami! - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ

Ale, i góralska muzyka, i szczęście syna po prostu porwą Marysię w wir zabawy w 1594 odcinku "M jak miłość". Rogowska będzie wydawała się naprawdę szczęśliwa, a wyglądała będzie przepięknie! Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - po wakacjach 2021 Marysia będzie wyglądać o 20 lat młodziej

- Ale zabalowałyśmy, mamo! Artur dzwonił dwa razy! - wyzna Marysia Barbarze tuz po wyjściu z bistro.

- Pawełek i Franka to taka piękna para. Myślę, że będą bardzo szczęśliwym małżeństwem... - odpowie córce zamyślona Barbara.

Jakie zmiany czekają na Rogowskich w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021? Na pewno nie skończą się problemy z Basią i Dawidem (Iwo Wiciński), bo psychol nie po to "wyprał dziecku mózg", aby tak raptem zniknąć. W narzeczeństwie Pawła też pojawią się kłopoty, bo jej dawny narzeczony (Michał Chruściel) nie odpuści i zrobi wszystko aby nie doszło ślubu Franki. Tak więc kłopoty nie opuszczą Rogowskich, może więc dobrze, że wyszaleje się na zapas w 1594 odcinku serialu?  

Czytaj także: M jak miłość po wakacjach 2021. Iza wyjedzie z Szymkiem do Grabiny! Zacznie nowe życie bez Marcina?

Koniec M jak miłość. Marysia nieźle zabaluje bez Artura! Czy to zapowiedź wielkich zmian w życiu Rogowskich?

i

Autor: vod tvp Koniec M jak miłość. Marysia nieźle zabaluje bez Artura! Czy to zapowiedź wielkich zmian w życiu Rogowskich?
M jak miłość odc. 1592. Artur Rogowski (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1592. Artur Rogowski (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska
M jak miłość odc. 1592. Artur Rogowski (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1592. Artur Rogowski (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze