M jak miłość

Koniec M jak miłość. Marcin popełni samobójstwo w ostatnim 1734 odcinku? - ZDJĘCIA

2023-05-23 20:51

Marcin (Mikołaj Roznerski) popełni samobójstwo w ostatnim, 1734 odcinku "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną?! Wstrząsający zwrot akcji u Chodakowskiego zaszokuje wszystkich! Sprawa rozstania z Izą (Adriana Kalska), niemal samotne rodzicielstwo i coraz więcej problemów przerosną detektywa. Może na co dzień jest silny, ale w 1734 odcinku "M jak miłość" i on będzie miał serdecznie dość. Zdecyduje się na poważną rozmowę z Barbarą (Teresa Lipowska), potem dołączy na krótko do przyjaciół do siedliska, a potem zdecyduje się na szokujący krok... Marcin umrze?

"M jak miłość" odcinek 1734 - wtorek, 23.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Czy Marcin umrze w ostatnim, 1734 odcinku "M jak miłość" przed wakacjami? W życiu Chodakowskiego rozegra się wielki dramat, a wszystko zacznie się od wizyty w Gródku. Detektyw podwiezie Maję (Laura Jankowska) i Szymka (Staś Szczypiński) do Izy (Adriana Kalsak), bo przecież dzielą się opieką nad pociechami. Mimo kłótni i rozstania, detektyw postara się zachować zimną krew i być uprzejmy. Szczególnie, że żona obieca mu, że dzieci nie będą miały styczności z jej kochankiem Radkiem (Philippe Tłokiński). Chodakowski nie przewidzi, że dziennikarz wcale nie odpuści, więc w zaufaniu zostawi Izie dzieciaki, a sam uda się na poważną rozmowę do Barbary. Tylko Mostowiakowej wyzna, jak upokorzyła go Iza

- Ciociu, ja poprosiłem Izę o drugą szansę, potem o jeszcze jedną, ale nie dla siebie… dla dzieci, dla nas wszystkich i ja nigdy nie czułem się tak upokorzony - przyzna bez skrupułów Marcin w 1734 odcinku „M jak miłość”, a seniorka zapewni go, że jest dobrym ojcem. Nie będzie jednak ukrywać, że jest jeszcze szansa na powrót do związku z żoną. Zresztą Chodakowski na własne oczy przekona się, że prawdopodobieństwo pogodzenia się z Izą oscyluje wokół zera. Kiedy w 1734 odcinku "M jak miłość" nagle wróci do redakcji w Gródku, bo córeczka zapomni ulubionego jaśka, na własne oczy zobaczy intymną scenę Izy i Radka. Dostrzeże bliskość, pocałunki i zrozumie, że to już koniec. 

Samobójstwo Marcina w 1734 odcinku "M jak miłość" przed wakacjami?

Chodakowski nie otrząśnie się po tym, co zobaczy. Skorzysta z propozycji Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski) i dołączy do niego, Kasi (Paulina Lasota), Anety (Ilona Janyst) i Olka (Maurycy Popiel) na imprezie. Tam spotka go dodatkowe rozczarowanie, bo Stawska zacznie snuć plany o ślubie z Karskim w siedlisku. To przypomni Chodakowskiemu swój ślub z Izą, który też odbywał się w ośrodku.

W końcu Marcin nie wytrzyma psychicznie i dorwie się do butelki z whiskey. Uda się nad rzekę i wypije alkohol, a potem zniknie! Zaczną się gorączkowe poszukiwania detektywa, a Aneta spanikuje i zadzwoni do Izy. Poinformuje ją o zniknięciu Marcina. Każdy zacznie się niesamowicie martwić, bo przecież Chodakowski znajdzie się w koszmarnym stanie i nie wiadomo będzie, czy do głowy nie przyjdzie mu dramatyczny pomysł. Na szczęście Jakub i Olek znajdą pijanego mężczyznę i zaprowadzą do do siedliska. Tam Marcin zwierzy się Olkowi, że nic mu już nie zostało...

M jak miłość odcinek 1734 ZWIASTUN. Marcin zaginie nad rzeką w Grabinie. Zobaczy Izę z Radkiem i dojdzie do tragedii
Najnowsze